Fendt

Bas tako druže ima vremena do bacanja đubreta na žito lepo da se sve sredi.:ppozdrav:
 
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Slikano u prolazu u Baji...
Masine koje se iznajmljuju...
 
Preveliki zazor u vodilicama podizača ventila moguč je popravak ali npr. kod nas u HR se samo jedan koji vrši obradu motora ima volje zezati s time, jedina alternativa je drugi blok. o tome je već bilo riječi http://poljoinfo.com/showthread.php?88-Fendt&p=752456&viewfull=1#post752456

Mislim da su delovi stigli iz Krizevaca Hr.Na 6 klipu vodilica podizaca je previse pojedena pa cak sa novom vodilicom ima dosta lufta.Tu je razvrtio novu siru rupu u bloku i napravio novi podizac po meri rupe i termicki ga obradio sad videcemo koliko ce trajati.
 
Onda su došli odavde http://www.traktor-servis.hr/ tip ima hebene dobavljače nema što nemože nabaviti ali nikako doć do njihovih podataka, osim jednog jer su slučajno ostavili u kutiji u kojoj je dio došao iz njemačke pa je bila gore adresa, ali ih ima više. inače momci koji rade kod njega za nekih pola sata rastave fendt na tri dijela (motor, mjenjač i diferencijal) ali su uigrana ekipa točno se zna tko što radi.
 
Jel mozes da slikas one vodjice u bloku?
Interesuje me zbog mog Renault-a, i kako se ponasa motor kad odu klackalice na njima?
 
Ne može ih slikati.To mu dođu štepsle prevedeno na majstorski jezik a da bi se izvadile potrebno je izvaditi bregastu osovinu.
 
VicoIMV mislis na vođice u bloku?Preduhitri me matic :bravo:
Verovatno klapara i makar kako radi kada odu klackalice,neka ti kaze jos neko ko zna.
Nego jel neko zna gde ima dihtung poklopca ventila da se uzme i njih bi trebao da izmenjam.?
 
Cubi Novi Sad imaju komplet dihtunge za MWM motore nije original, ali dosta dobra marka Viktor Reinz
 
Jel zna neko koliko 600serija ide km/h kada mu je kardan na 500obrtaja(kada je namesten na 1000) a 5 sporom da se vozi kiliometara,meni neradi sat pa zato pitam ?
 
Poslednja izmena:
Ako imaš bilo kakav GPS na mob. telefonu, uključiš i najpreciznije meriš u vožnji, ja koristim svaki put kada rasipam veštak, a i kada prskam .
 
Nazad
Vrh