Fendt

Ja sam masinsku radio u MR-u Beograd,jako ozbiljna firma video sam sta sve izvlace iz mrtvih, pa je moguce da mogu i to da odrade.
 
Kako kod Rusa izgleda velika opravka Fenda, ako je ovo mala :haha:. Svabo to i ne popravlja, imas citav oglasnik takvih(barem je prije bio). Kod svabe kad popravljas nesto prvo potpises ugovor prije popravke i popravlja samo ono kako pise u ugovoru( nije to balkan da se poslije natezu sa musterijom koja nije zadovoljna opravkom) , ostalo ili ne popravljaju ili zavrcu usi sa cijenom , odavde neki slali tamo.
 
Zato stizu kao takvi kod nas i onda se nasi ljudi pate s njima.Sve to sto dodje sve je to manje vise u kategoriji manjeg ili veceg krsa.
 
Mogli su pre popravki da ga lepo operu. Ironija bi bila da su ga sastavili i da taj traktor radi bez problema. Vidim ima vise traktora na popravci ali je kvalitet i uspesnost istih pod znakom pitanja:haha:
 
Ako je majstor pazljiv pri sklapanju i to sto sklapa lepo opere i obrise zasto nebi uspelo.
Zar se malo generalnih radilo po nebetoniranim supama i dvoristima pa je radilo.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Pustio pored gumice na hilznu.Trebaju nove gumice 8komada,dihtung glave 4kom,dihtung kartera,filter ulja i stavio bi i nove letece lezajeve kad je vec otvoren
 
Posalji mi br sasije god proizvodnje.
dobices ponudu u toku sutrasnjeg dana.
Tj zavisi sta od delova hocete, org Fendt ili nesto od zamenskih delova.
 
Planiram da kupim neki traktor pa me interesuju fendt 308 ili 310

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
LSA ili Vario?
Zavisno od godista i potreba, mozda ti je bolji 310, ima EHR Tezi je, jaci, ima vecu podiznu moc...
308 je gabaritno manja, ulazi u redove i sa sirim gumama opciono ima EHR pa na kakav se naidje.
 
Kod mene u firmi danas stigao 611 ls kao četvrti fendt u ergeli pošto imamo 615 ls, 612 lsa,611 ls .mogu reći iz iskustva sa ovima koi su tu više godina da su ekstra traktori i da vlasnik ( da ne kažem gazda ) ni ne pomišlja da pređe na nekog drugog proizvođača osim Fendt-a.
 
Jel bilo nekih problema do sada s njima kako vam se pokazao 612 lsa ?
 
Lsa je i jedan i drugi MWM motori jedan je 89 godiste a drugi ovaj 308 je 92 godiste

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Lsa je i jedan i drugi MWM motori jedan je 89 godiste a drugi ovaj 308 je 92 godiste

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

Više mi se sviđa LS varijanta isto su mwm motori ali drugačiji su i jednostavniji...ehr ti je elektronska hidraulična regulacija
 
Nazad
Vrh