Plasman sirove šljive 2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Има ли неко трноваче и по којој цени се креће, треба ми 10 тона са превозом у Пријепоље, паре одмах...
 
Ja moj stenlej nisam ni prodao kazu sitno treba da bude krupnija, kazem ja njima pa gde krupnija kad je takva godina a i cena 11 dinara.Sledece godine kupujem susaru pa me nece zajebavati.
 
susim ja moju prvo najebem dok je susim a posle kad je prodajem kad je krupna traze sitniju kad je sitna hoce krupnu traze razlog da ucenjuju

- - - - - - - - - -

danas zavrsio sa sljivom nedao bog nikad vise ovakvu godinu
 
U mom kraju je u jeku berba stenleja. Cena za sušenje je 11 do 12 dinara po kg ukoliko nije sitan i gradobit.
 
Mozda nije pravo mesto,ali da pitam,ima li neko1-2t sljive za rakiju?Bilo bi lepo ako bi imao prevoz do BG-a.Ako neko ima neka posalje PP pa da se dogovorimo.
 
Kolege imam jedno pitanje pa mislim da je ovo najprikladnija tema. Dakle ima li ko od vas ili je čuo koliko se recimo sad kreće cena sirove šljive koja je posle branja ostavljena u hladnjači i da li se uopšte kupuje sada samo zamrznuta šljiva bez ikakve obrade ili eventualno raspolućena. Interesuje me jer nisam siguran da li se isplati samo zamrznuti šljivu ( naravno ako imate hladnjaču) i prodati je par meseci kasnije i ima li uopšte tržišta za takvu robu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh