Stranka

Odg: stranka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=thwxmTU5fpY[/youtube]
 
Odg: stranka

@jhona DERU: Prijatelju, 100% si u pravu, ali znaj da svaka promena nastaje induktivno- potice od pojedinca, a proizvodi globalne efekte. Svaka promena dolazi iznutra. I odlican ti je klip, slatko si me nasmejao, pesmica ima odlican ritam. Pozz...
@Dragan18: Nije bilo tesko pogoditi, zar ne... Hehehe... Pozdrav za tebe :ppozdrav:
@Rastslav: Daj Boze da bude kao sto ti kazes i daj Boze da ja gresim, ja sam samo izneo svoje misljenje i argumente. Drago mi je da smo lepo razgovarali, izvini za sve sto nije bilo u redu sa moje strane... Pozdrav za tebe, druze! :ppozdrav:
 
Odg: stranka

Jugos je napisao(la):
cukaneca je napisao(la):
92,93 sam autobusom isao za rumuniju da kupim naftu.ne secam se vise bas tacno tadasnjih cena nafte i recimo svinja ili bikova ali ono sto mogu sa sigurnoscu da tvrdim je da sam imao vecu zaradu i profit radeci manje zemlje nego sad.pa cak i 99 kada sam da bih prodao svinju za marku po kg zive vage istu zaklao,osusio,napravio kobasice coveku
Ali tih vremena vise nema niti ce ih nadam se ikada vise biti nedaj nam boze...(odem na benzinsku pumpu i onaj mi kaze daj saobracajnu da ti lupim neki stambir za sledovanje tromesecno od 2.5 litra benzina za motor apn6) sramota i bruka neponovilo se vise nikad i nikom a kome je bilo bolje u ona vremena taj po meni nije ....
mozda sam ja nenormalan ali po svom novcaniku vidim da sam ove kao i poslednjih godina sve tanji.radi se sve vise a para nema
 
Odg: stranka

To je bilo za vreme komunizma i socijalizma (radiš koliko možeš , a uzimaš koliko ti treba-komunizam) i sad odplaćujemo dobar deo tih kredita koja je tadašnja SFRJ uzela. Daleko od toga da nije valjalo , ali to je realnost .
 
Odg: stranka

~Kiki~ je napisao(la):
To je bilo za vreme komunizma i socijalizma (radiš koliko možeš , a uzimaš koliko ti treba-komunizam) i sad odplaćujemo dobar deo tih kredita koja je tadašnja SFRJ uzela. Daleko od toga da nije valjalo , ali to je realnost .
kolko se secam komunizma kod nas nikad nije ni bilo ma sta vi govorili.sta ce biti sa danasnjim kreditima ko ce njih da vraca.ne znam tacno gde nadjoh podatak da smo vec zaduzeni sa preko 20 milijardi evra pa gde je tome kraj imamo li nekog politicara ko ce naci neko drugo resenje osim novog zxaduzivanja
 
Odg: stranka

Znam da pravog komunizma nije bilo kod nas , kao ni u SSSR . To u SSSR i istočnom bloku je više ličilo na neku vrstu diktature . Pravog komunizma ima možda samo u NRK .
 
Odg: stranka

Rastislav je napisao(la):
Nemas drugi izlaz nego da se zaduzis da popunis rupe u budzetu ili da smanjujes plate,ili da povecavas pdv.Ako smanjis plate nastace strajkovi isto tako i za pdv.To je i po meni najpametnije resenje u ovoj situaciji a kad izadjemo iz ove krize (po meni za jedno godinu dana) i kad se industrija pokrene otplacivacemo i stare kredite i ovo sto smo se trenutno zaduzili.Da mmf smatra da nismo sposobni da vratimo pozajmljene kredite ne bi ih nam ni odobrio.Stavise mi smo vracali stare kredite dok nije nastupila ova kriza ali nam je ekonomska kriza poljuljala indutstriju vise nego sto je vlada ocekivala, pa je pozajmila pare koje cemo kad izadjemo iz krize vratiti.
Nije Srbija u prevelikim dugovima jer u protivnom ne bi smo dobili kredit.

@senator
Nema ljutnje :ppozdrav:
nema drugog izlaza ma jel da. a sta sa svim onima drugovima clanovima politickih partija koji su se posle svakih izbora zaposljavali po organima uprave drustvenim firmama itd.stari su ostajali a novi primani.juce sam imao mali divan sa jednim clanom spo-a koji je do poslednjih izbora sedeo ispred lokalne prodavnice a sad sedi u opstini.posle nekih prica o tome da ce drzava krenuti od sebe sa stednjom i otpustiti evidentne viskove cinovnika koje svi mi placamo to vise niko i ne pominje, al zato novi kredit sto da ne pa nece ga vracati onaj mamlaz cvetkovic ili ne daj boze milosavljevic da ne zaboravim statisticku gresku koja nam kroji zivot mladju dinkica.
 
Odg: stranka

.....sace nam doci SEKI sa odmora da procisti ovaj gamez u drzavi i napravi zakon kako treba.
A Dinkica i ove nazovi demokrate natera da vrate pare koje su pokrali od narod, LOPOVI, m.....im y....
 
Odg: stranka

Velika greska je napravljena 5 oktobra. Odmah su trebali privesti sve novopecene bogatase, kadrove SPS, JUL u jednu prostoriju i da vidimo ko je koliko maznuo. Nema da se izlazi dok se zadnji dinar ne vrati. Policija ima nacina da to sprovede u delo. Znaju da te ubede da i ti tako mislis. Da se to onnda uradilo ni po babi ni po stricevima, danas ne bi trebali da uzimamo razne kredite, a nekolicina ima novaca da ne zna sta ce sa njim. Pustili smo ih da rade dalje sta su hteli i danas imamo rezultate toga. Pogledajte samo Mega Markete, snadevate ih robom a oni nikom ne placaju, obrcu tude pare i kada pitas kad ce da plate kazu idi pa me tuzi. A sud te opet kosta tako da na kraju odustajes i batalis sve. A oni ti se smeju iza leda i maste brk, a tebi ce biti dobar i suv hleb.
 
Odg: stranka

Ma treba poljoprivrednici da se skupe sa prikolicom stajnjaka pred skupstinu pa lepo pred ulaz jedno 1000 prikolica i jedno 100 da im se pospu ulice i to u sred leta . :zli:
 
Odg: stranka

šumadinac zaboravio si cisterne pune osoke to bi još bolje bilo ali je problem u tome što mi ne bismo ni stigli do skupštine već bih nas policija pohvatala
 
Odg: stranka

Zbog obaveza nisam bila u prilici d pratim o čemu se govori na forumu, sad čitam i ne mogu da ostanem bez komentara...
1.Nikada neću zaboraviti godine bede, očaja i poniženja koje nam je priredila majka država i tadašnji političari, te j..... devedesete!
Drago mi je što mladi članovi foruma nisu doživeli takvo poniženje, na svim poljima.
2.Rat na Kosovu (da, to nije bio rat), ja sa dvoje male dece, bez novca, prepuno tovilište prasadi, 14 krmača prasilja, 21 june u tovu, bez para i hrane za stoku...Jednom sam samo videla supruga tokom "ne rata ",jer je bio mobilisan dan nakon bombardovanja..
Kupujem stočno brašno(buđavo) od "patriota", da zavaram glad jadnih životinja.
Po sokacima se šetaju oni koji su bli lojalni tadašnjoj vlasti, strahuju za sve nas...
Moj suprug dobija orden od Miloševića, otišao da ga primi jer sam ga na kolenima molila da ode, da bi ga ostavili na miru..bilo mi je dosta i Velike Srbije i svega...
Tačno je da peti oktobar nije bio dovoljan, nedostaje šesti..
Molim one koji nisu doživeli sve ovo da ne pljuju ljude koji su imali viziju.
Znam, mnogi će me prezirati zbog ovoga što ću reći- Nikada nisam bila (i neću biti član demokratske stranke), jer mi se ne dopada način rada ove srtranke na lokalno nivou, ali kad klonem duhom pustim jedan disk"Kopiraj, Kapiraj" i znam da će nam biti bolje..
Priznajem, meni je danas bolje.
 
Odg: stranka

mira je napisao(la):
Zbog obaveza nisam bila u prilici d pratim o čemu se govori na forumu, sad čitam i ne mogu da ostanem bez komentara...
1.Nikada neću zaboraviti godine bede, očaja i poniženja koje nam je priredila majka država i tadašnji političari, te j..... devedesete!
Drago mi je što mladi članovi foruma nisu doživeli takvo poniženje, na svim poljima.
2.Rat na Kosovu (da, to nije bio rat), ja sa dvoje male dece, bez novca, prepuno tovilište prasadi, 14 krmača prasilja, 21 june u tovu, bez para i hrane za stoku...Jednom sam samo videla supruga tokom ne rata ,jer je bio mobilisan dan nkon bombardovanja..
Kupujem stočno brašno(buđavo) od "patriota", da zavaram glad jadnih životinja.
Po sokacima se šetaju oni koji su bli lojalni tadašnjoj vlasti, stahuju za sve nas...
Moj suprug dobija orden od Miloševića, otišao da ga primi jer sam ga na kolenima molila da ode, da bi ga ostavili na miru..bilo mi je dosta i velike srbije i svega...
Tačno je da peti oktobar nije bio dovoljan, nedostaje šesti..
Molim one koji nisu doživeli sve ovo da ne pljuju ljude koji su imali viziju.
Znam, mnogi će me prezirati zbog ovoga što ću reći- Nikada nisam bila (i neću biti član demokratske stranke), jer mi se ne dopada način rada ove srtranke na lokalno nivou, ali kad klonem duhom pustim jedan disk"Kopiraj, Kapiraj" i znam da će nam biti bolje..
Priznajem, meni je danas bolje.
@Mira

Miro, svakaVam Čast! Slažem se sa Vašom konstatacijom da je danas bolje, ali daleko je to od dobroga!
 
Odg: stranka

Nije najbolje, jeste bolje...
Želim da nam bude mnogo bolje.
 
Odg: stranka

@ miro - svaki čast na rečenom , mislim da većina nas tako to doživljava . Nekad se nazovi dizel kupovao po pijacama i od preprodavaca , ni tada nije bio jeftiniji ali je bilo zaliha DM od plodnih 80-tih . Sećam se kao klinac da sam davao 8 DM za litru benzina koja mi je trajala jedva jedan dan . I onda me ubeđuju da su 90te bile dobre godine .
 
Odg: stranka

Bilo ti je bolje i zdravije jer si se vise kretao peske i rekreirao. Danas do trafike ides kolima.
 
Odg: stranka

Trnavac je napisao(la):
.....sace nam doci SEKI sa odmora da procisti ovaj gamez u drzavi i napravi zakon kako treba.
A Dinkica i ove nazovi demokrate natera da vrate pare koje su pokrali od narod, LOPOVI, m.....im y....
:haha: :haha:
5.oktobra je trebalo sve koji su nam zakuvali devedesete pokačiti po beogradskim banderama pa ni ovi danas ne bi bili ovakvi kakvi su.
Neki bi vaskrsli i Slobu da se vrati i da sredi ono što nije mogao za života. A jeste nas vala sredio ::lose::. Sećam se kad u robnu kuću u Šapcu stigne paleta šećera i paleta ulja a ispred hiljadu ljudi se gura. Ulje bilo, čini mi se 15 din a šećer 7, možeš da kupiš 1l ulja i 2 kg šećera dok traju "zalihe" E tugo moja ::lose::
 
Nazad
Vrh