Pomoć oko muzilice

Ratko hvala.....Resen problem sitan kvar bio neki saf bio popustio :osmeh:
 
Upravo mi je zakovala pumpa na muzilici. U kontra smeru mogu da je okrenem rukom i lako ide, ali u radnom je nemoguće pomeriti. Pretpostavljam da su lamelice, inače je uljna. Ima li neko iskustva sa takvim problemom? Evo kako izgleda, skinuo sam je sa postolja:

d6f54f8fadad72b2adf53ed805c14722.jpg
 
Poslednja izmena:
Kostovicu одврнеш декл са леве стране гледајући овако,ал прво скинеш ременицу да можеш ротор извући и све ће ти бити јасно.имам ја сличну,ал никако да је оспособим,уљна исто,стављене ламелице прављене овде и никако да набије преко 3.5бара,а треба ми мин 4.5 за мужу.мораћу нове наручити оригинал па ћемо видети.
 
Prije par dana pocela muzilica nesto sporije da muze. Danas vidim kad muze pritisak jedva preko 2.5 bara. A kad sam je kupio bilo je uvijek 3.8 bari kad muzem. Probao sam sve otvore zatvoriti i ne dize pritisak preko 3 nikako.Sta bi moglo biti u pitanju?
 
Prije par dana pocela muzilica nesto sporije da muze. Danas vidim kad muze pritisak jedva preko 2.5 bara. A kad sam je kupio bilo je uvijek 3.8 bari kad muzem. Probao sam sve otvore zatvoriti i ne dize pritisak preko 3 nikako.Sta bi moglo biti u pitanju?
O kojoj muzilici se radi.
 
Nazad
Vrh