SPORT-Opšta tema

Pre ovog meca daleko smo se videli, dok odmah nakon poraza kojeg ce nas kostati dolasku kuci sagledasmo realnost i gde spadamo. E, tako nam je u svemu, prvo bez analize i razmisljanja umislimo da smo uhvatili Boga za noge pa kad prodje voz shvatamo i greske koje retko ili nikad ne priznamo a i mesto na skali gde spadamo.
Sve u svemu osim Tadica u napadu i Ivanovica sa Kolarovom u odbranu, ostatak nisu veceru zasluzili.
Sergej??? Vrte se cifre oko njega!!! Smesno do bola!
 
Et' sad,posle pobede ni jedan komentar,posle poraza kol'ko oš.Ima još da se igra,roknućemo Brazil i to je to.:osmeh:
 
Jbm ti fudbal ne volim da ga gledam ali veceras odgledah budala samo mi pritisak skocio pa bruka i sramota da nam ona pascad arnautska zabiju golove.I opet kriv sudija,kriv ovaj,onaj,a njihova igra je bila savrsena.Picke jedne sada bi ih peske iz Rusije poslao kuci od nasih para su tamo,a oni ko babe vuku se po terenu onaj smrad Ljajic ubacili ga da igra,a on nece braci da se zamera pi **greška ti nasu reprezentaciju kad nema tri postena da srcem zaigraju.
 
Mi kao nacija se uvek nadamo nekom rezultatu u fudbalu. Ali nikad ništa. Da budu bar požrtvovani pa da im se i ne zameri. Ovako... U poslednjoj utakmici očekujem da će Brazil da se iskali na našima. Živi bili pa videli.
 
Pa dobro čemu takvi komentari dobro su igrali.
Bolje nisu ni mogli tri žuta u 10 minuta , penal koji nije dosuđen i izgubljena utakmica .
Nemože se protiv suca švabe to su im braća .
 
Jedina zamerka je sto cim daju gol povuki se i brane,i onda propast.... jeste sudija lose svirao,a i imali smo manjak zelje za trcanjem inpobedom... sve u svemu zacin c

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Kako se ulaze u fudbal kod nas i u nekim drugim zemljama ja sam zadovoljan i sto smo se plasirali na prvenstvo. Ipak su kuci ostale jedna Holandija, Italija.
Ali sinoc su u drugom poluvremenu totalno pali. Prvih 15-20 minuta utakmice smo stvarno pokazali do mozemo da igramo. Sudija je odigrao odlicno za Svajcarce podelio 3 kartona veznim igracima do 40tog minuta i morali su dosta da se paze. Matic je najmanje posustajao igrao je verovatno na kartu da nije ni on bilo ko u svetu fudbala. Ali se tacno videlo da Sergej i Milivojevic igraju povucenije, uz protivnike trce ali bez starta. Iskreno garant im je bilo u glavi da im se nece oprostitu lako ako dobiju crveni. Mitrovica su tukli do besvesti a svaki put faul u napadu. Verovatno ga prate neka raniji grehovi u klupsko karijeri pa sudije na to obavezno obrate paznju (Mada i vrapci znaju da Nejmar pada kao balerina i nekada Toti pa je nasamario sudiju bar na kratko).
Za penal nema reci. Da su nasi drzali onako Seferovica bio bi penal ko suza i verovatno kartoni.
Nasu ne organizovanu igru u drugom poluvremenu ne moze da opravda ni sudija ni niko ali uopste ne znam kako je FIFA dodelila Svabu Svajcarskoj. Pa bolje da su nam dali nekog van Evrope.
 
Nije moglo bolje. Sudija ih je isekao sa zutim kartonima na prvi start i vezao im noge. O penalu nad Mitrovicem ne vredi trositi tastaturu. Ne vredi nikoga kriviti niti pljuvati sudiju....on je samo uradio kako mu je receno. Sto se tice trcanja statistika kaze da smo vise pretrcali od svajcaraca ali izgleda da je bilo bezveznog trcanja. Delegiranje nemca da sudi Svajcarskoj sve govori znajuci da pola svajcarskog stanovnistva ima nemacko poreklo. Nasi ljudi u FSS su niko i nista u fudbalskom svetu i njihova rec ne vredi ama bas nista. Nadajmo se da ce momci dati sve od sebe protiv Brazila a i ako ne prodjemo (sto ce biti vise nego tesko) bar da se ne obrukamo.
 
Mislim da je ovom Krstajicu bolje da ide u onaj svoj v9cnjak u Djalu da bere kajsije i pravi rakiju i mane se ovog trenerskog posla. Nismo ni zasluzili bolje kad oteramo trenera Muslina koji nas je odveo na prvenstvo i dovedemo ovog pajsera kojem je prvi potez bio da uzme kap.traku banetu coveku sa najvise utakmica u reprez.
 
Ставили су младе играче у тим да би имали алиби за неуспех.
Сад ће кренути прича ,млад тим ,тим за будућност ,ово је темељ и разноразне алиби приче ..
 
Evo ovaj pita krstajica "generalno vi ste zadovoljni" a on odgovara Uvek moze bolje. Boze me sacuvaj

- - - - - - - - - -

Kao postigli su uspeh sto su ispali
 
Nazad
Vrh