SPORT-Opšta tema

Pa najlepši i najbolji splavovi i sponzoruše su na Savi.... da se igra negde u unutrašnjosti spuštali bi ih u bunar... onako namirisane i depilirane....

- - - - - - - - - -

Ovi Gruzijci igraju kao da im treba pobeda za titulu. A možda su malo potpomognuti.... ::novac::
 
Kakvo nase prvenstvo u Rusiji, ovi nasi ne mogu da se pokupe, bice kusur i sluzice isto sto sluzi San Marino Malta Luksemburg itd... Vise sam navijao da ne odemo, nego da odemo, kada vidim kako se vuku i prave nemoguce greske... Ajd neka u Klubovima naprave takve greske sta bi bilo, idi molim te.... TO ce ako ne podmite nekoga biti jos jedna bruka kao u Nemackoj 2006 godine....
 
Trenutno se nalazimo u još lošijoj početnoj poziciji, odnosno u četvrtom poslednjem šeširu. Postoji i verovatnoća, doduše ne baš velika, da se ipak do kraja kvalifikacija pomerimo do trećeg.
Ovaj članak govori upravo o tome:

Paklen žreb za Mundijal: Srbija u četvrtom šeširu...
15075826278118.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nekoliko reči i o našoj mladoj reprezentaciji, ovi momci to svakako zaslužuju:

Đorović: Idemo dalje, korak po korak...
15076580945964.jpg
...
15076585256137.jpg
 
Kako se radi ovo bodovanje ?

http://www.mozzartsport.com/vesti/paklen-zreb-za-mundijal-srbija-u-cetvrtom-sesiru/180897

Ajde sto smo mi u cetvrtom sesiru , ali udkud Egipat bolji od nas ( ima 70 bodova vise i nalazi se u trecem sesiru )

a ta zemlja nije ucestvovala na Svetskom prvenstvu u fudbalu punih 28 god ???

Konacno su se plasirali i evo kako burno reaguju .

https://www.facebook.com/srbijadanassd/videos/180792355814864/
Da pratis fudbal malo bolje znao bi da je Egipat bio finalista Africkog kupa nacija.
 
Iskreno ,nisam to pratio .

Znaci tu su se povadili . . .

Nego , dok sam u temi , kad se Hrvatska plasira ( ovo doigravanje ) u koji ce sesir ?
 
Kolega, od ove godine bodovanje se radi po FIFA rang listi, tako da smo mi od trenutno plasiranih najslabije stojeća Evropska reprezentacija (32 mesto).
Hrvatska je, opet kažem trenutno, na 18-toj poziciji.

Evo ga i jednan članak koji pobliže opisuje konkretnu situaciju:

Na korak od trećeg šešira ...
15077094206270.jpg


------------------------------------------------------------------------------------------------------
A evo i pomenute tabele:

The FIFA/ World - Ranking Table - FIFA.com
 
Hvala ,

poprilicno je dobro objasnjena situacija sa grupama , i izgleda da ce mo tesko do trece .:sta:

Vaznije je cini mi se , da se dovatimo nekako bolje forme nego tog treceg sesira , uostalom ako zelimo iole ozbiljniji plasman na

svetskom prvenstvu moramo dobiti i neku jacu reprezentaciju na tom putu .:osmeh:
 
Srbija ide u treci sesir pod uslovom:

1.Da Novi Zeland izbaci Peru u baražu
2. Da Grčka eliminiše favorita (u ovom slucaju Hrvatsku) u evropskom baražu
3.Da Senegal ne osvoji ni bod u dva meča sa Južnom Afrikom
 
Danas je i Zvezdi i Partizanu falilo i sreće ali i malo više znanja da budu bliže proleću u Evropi, a da nas ne vole ,ne vole, kako je samo sudio ovaj u Beogradu kao na tacni na stranu Arsenala------na izgled bez drastičnih grešaka ali taman da im namesti igru a Zvezdi uskrati
 
Zvezdu nisam gledao,kazu da je igrala dobro. A Partizan tuga i jad,kao da sam gledao seosku ligu posle burnog vikenda,pola tima pijano a drugoj polovini se ne igra.
 
Realno....od proleca u Evropi nema nista za nasa dva kluba.
Navijacki.....postoje neke teoretske sanse, ono....ako bi...onda bi.
 
Sa ovakvom igrom Partizan nema sta da trazi u Evropi. I o penalu veceras protiv Borca se da komentarisati, a to sto je utakmica produzena za 7-8 min. mislim da je ok. Igraci Borca u produzetku same utakmice su vise lezali nego igrali ali poenta je da je Partizan sa ovakvom igrom los, i ako ne bude bolje nece izvuci ni bod protiv Skenderbega.
To je ono realno, ali normalno da bi voleo da ih odvalimo u BG....mislim Albance.
 
Mislim , ovo vise nema smisla.....ako vec treba Partizan da pobedi neka to uradi ranije,a ne u nadoknadi...ove je 14 put od proslog pocetka prvenstva ........a 56 put od 2001 god:off_topic:

- - - - - - - - - -

Neka bude i 5 -0.......ali ne u 95 , 96 , 97 , 98 .... minutu.....ovo bas deprimira
 
Nazad
Vrh