SPORT-Opšta tema

Znaci celu utakmicu ste mu vradjali porodicu....i na kraju kad ste dobili sta ste trazili onda on nije sportski postupio. a covek je Zvezdas do koske e to vam smeta, ali i treba jer vi navijate za Partizan i ja vas razumem. Ako vam je uteha Ludogorec se kvalifikovao u ligu sampiona, ali u hickokovskoj reziji. Izgubili su u Rumuniji od Steaue sa 1..0. U revansu su postigli gol u 90 minutu i tako izjednacili. U produzetku im golman u samom finisu dobije crveni karton i na gol stane STOPER posto je trener vec napravio tri izmene. Posle 120 minuta ostane 1..0 i onada penali. I u tom penal ruletu golman odbrani dva penala i Bugari prodju dalje.LJudi moji jel to moguce...sto bi reko legendarni komentator Mladen Delic. Druga vest narocito za nas Zvezdase je da Gasprom hoce da kupi Zvezdu. Platice 100 000000e za 100% vlasnistva. Od tih para 40 000000 dobija drzava 20 000000 grad, a 40 000000 za dugove. Drzava nas opljackala 90tih, sad ce se opet ovajditi. Mislim da to kod navijaca nece bas lako proci narocito onaj deo gde se kaze da ce Rusi biti 100% vlasnici. Generacije igraca i navijaca su stvarale brend zvani Crvena Zvezda Beograd i sad neko da uzme od 40 do 60 miliona na lepe oci e pa tesko da ce moci.

Posto je bila evropska utakmica posao je sa nama i jedan moj drug Zvezdas ili ti Delija!!! Nije navijao ali je pratio i zeleo da Partizan tad pobedi, kad je video sta je uradila prodana dusa na kraju mislim da bi u zemlju propao od sramote sto je taj covek nekad branio za njegov klub!!! Stamenkovic prvenstveno nije covek, veoma je poznat po provokacijama!!!

Hoces reci da nisi navijao za Srbiju dok je Stojkovic branio za nju i za Partizan jer vas je napustio??? Prvenstveno smo ljudi a onda navijaci!!!

- - - - - - - - - -

Opaaaa pao je Nefci, zajedno sa Stamenkovicem :ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav: Steta za naseg napadaca sto je dobio crveni, al idemo dalje!!! Bitno da ce se jos evropskih utakmica igrati u nasoj zemlji, i to u hramu fudbala JNA!!! Cestitam svima Grobarima, Delijama i svim navijacima koji su navijali za slavni klub na pobedi ::svaka cast::::svaka cast::::svaka cast::
 
Imao sam predosecaj da cemo proci, a to moze da potvrdi jedan nas clan. Nisam smeo to javno da napisem posle onoga svega sto sam napisao posle igre u prvoj utakmici. Sto se tice Stamenkovica ne znam sta napisati. Da je provokator.... jeste, da je izjavio da ce se okanuti provokacija.... jeste, da nije bilo provokacija sa njegove strane kao sto je bilo ranije... jeste, valjda je i njemu dosadilo da se nadmece sa navijacima i protivnickim igracima. Pokazao je da zna da brani kada je veceras zaustavio onaj Skuleticev sut. Igraci Nefcija nisu mogli sportski da podnesu rezultat i napravili su to sto su vec napravili, Stamenkovic nije ucestvovao u incidentima veceras, nego onaj bezobrazni Ramos koji je mislim dobro udario Skuletica. Mislim da je Skuletic zavrsio na zemlji, pa je kasnije on nastavio obracun. Steta za Skuletica, valjda ga nece mnogo kazniti.



Ima ona stara kako sejes tako zanjes , mrzite coveka sto je Zvezdas ,zasnivate navijanje na mrznji prema nekom ...

Na tu tvoju konstataciju odgovoricu samo sa jednim mojim i citatom i citatom "coci064":

:osmeh: Pa napisao sam ja vec jednom da je lepo sto Vi zvezdasi volite svoj klub, ali da je jako ruzno sto mrzite sve u sportu sto se ne zove Crvena Zvezda.

Ma razumeo sam ja tebe, ali da navijam za Partizan ne mogu da zamislim.
Cocijev citat se odnosi i na medjunarodne utakmice Partizana, pa sad' ti meni napisi ko koga ovde mrzi, a kada sam napisao moj citat niko od Vas mi nije odgovorio niti sa jednim slovom.
 
Poslednja izmena:
Cestitam nasem klubu Fk Partizan, e sad ako dodje do ko ce koga, nadam se da necemo mi biti ''koga''.
 
Da se razumemo navijam ja za Vojvodinu, Jagodinu ili Cukaricki kada igraju u evropi, ali za Partizan nikad tako da Dule ne stoji tvoja konstatacija da navijam samo za ono sto se zove Crvena Zvezda. Kombajner cinicki je cestitati Delijama na pobedi Partizana.
 
Ja sam samo odgovorio na post "belgrade red star" kako Vi zvezdasi "volite" Partizan i koju Vi mrznju ispoljavate prema njemu. Normalno Vasa je stvar dal cete nekoga da volite ili ne, ali nije pristojno pisati da nekoga mrzite.
 
Da se razumemo navijam ja za Vojvodinu, Jagodinu ili Cukaricki kada igraju u evropi, ali za Partizan nikad tako da Dule ne stoji tvoja konstatacija da navijam samo za ono sto se zove Crvena Zvezda. Kombajner cinicki je cestitati Delijama na pobedi Partizana.

Zbog takvih kao ti izgleda i dolazi do problema i incidenata... Sad da mi neko u porodici navija za Zvezdu ja da ne pricam sa njim ili sta treba???

A cestitam svima jer treba svi da ste ponosni na njih, jer jedino oni igraju u evropi i dovode evropski fudbal u nasu zemlju!!! Ne zaboravimo i koeficijent koji je jako bitan u ovim takmicenjima.
 
Ja sam samo odgovorio na post "belgrade red star" kako Vi zvezdasi "volite" Partizan i koju Vi mrznju ispoljavate prema njemu. Normalno Vasa je stvar dal cete nekoga da volite ili ne, ali nije pristojno pisati da nekoga mrzite.

O tome koliko navijaci Partizana vole Zvezdu vidi se u postu na prethodnoj stranici gde na medjunarodnoj utakmici glavnu zanimaciju imaju u vredjanju porodice bivseg igraca Zvezde ,ovde na forumu je glavni protivnik bio Sasa Stamenkovic a ne fk Neftci ,cudna neka ljubav .
 
Poslednja izmena:
Pa ja nisam ni pomenuo Stamenkovica u dogadjajima sa prosle utakmice. Samo sam korio igru Partizana na toj utakmici. Sto se tice Zvezde, navijacu za nju, ako igra sa nekim stranim klubom i bice mi drago ako ga pobedi. U slucaju da Partizan dobije u grupnoj fazi i neki od komsijskih klubova bas me interesuje da li cete Vi zvezdasi biti nemi posmatraci utakmice , a u ostalom imate Vi svoj klub i svoje brige.
Nisu svi ljudi isti.

 
Poslednja izmena:
Nema razlike izmedju okorelog Zvezdasa i Partizanovca. Kada shvatite da nije dovoljno reci ja navijam za Zvezdu ili obrnuto pa sad svi misle kako si ti okoreli Delija ili Grobar. Ti navijaci danas jesu sutra nisu jer je los fudbal mene ne interesuju. Takvi su obicno i preletaci pa sad zele da drze cas. Taj sto ide i gleda utakmice suprotnog kluba od onog za koji navodno navija je za mene obicna kesa.Mnogo je zbog Zvezde neprospavanih noci, prolivenih suza, bezanja iz skole, odsustvovanja sa posla cekanja u redu po kisi za ulaznice. Nekad je mozda i porodica trpela. Posle svega je ostala ljubav prema klubu, stadionu,severu. Zato niko nema pravo da mi popuje kako ja moram da navijam za Partizan kad on igra. Znaci nije to mrznja vec ODANOST ako neko moze to da shvati u redu ako ne moze opet je u redu. Pisao sam vec, a i ponavljam nisam se nikad potukao u zivotu ni na stadionu ni van njega, niti sa nekim ne govorim zbog svadje oko tih stvari. Razgovaramo ukrstamo argumente, ali sve u granicama. Ovim ne prozivam nikog, ali odgovaram svima.
 
Odan klubu bicu, odan drzavi bicu, sve sto je dobro podrzacu sve sto je lose necu, na stadion da idem ne mogu jer me put u jednom pravcu kosta koliko i karta, plus 4 sata do BG pa 4 sata nazad, dva sata dok udjem, dva sata dok izadjem ceo dan da bih video dva sata ''fudbala'', svako ko moze neka ide na stadion i neka gleda, ja tu mogucnost nemam, fanatik jesam ali ne da bih nekom razbijao glave vec ljubav prema klubu, NE mrznja prema drugima! Partizan DA, drzava DA, protiv NIKAD! Da mi je drago kada pobedi nas prestavnik u evropi jeste mi drago otvoreno uvek kazem, jer je to vazno za opstanak nase drzave, a ako bih gledao samo moj klub onda bih to ovako izlgledalo, ako bih ga gledao fanaticki-huliganski: Voleo bih samo Partizan, a zvezdu bih voleo da zbrise jedan tornado, avioni da im padnu, da nastradaju u saobracajkama kada krenu negde i da polome noge na terenu, ..... Jel tako treba da svi navijamo????
 
Znaci znate vec sta ce biti s nama, da ne pisem pa da ne kazu: HAhah Vidi ga ''ogranicen'' i nepristojan!
 
Od takvih klubova nije sramota izgubiti, ali ako budemo ponizeni to je vec nesto drugo. Neka igraju, neka se zalazu na terenu, oznoje dresove i iskoriste svoje znanje i nece to biti tako lose. Ako nista drugo, dva velika kluba ce gostovati na nasem stadionu i klupska kasa ce biti nesto punija.
 
Sutra dragi prijatelji pocinje prvenstvo u kosarci, licno mislim ako nas krene kao sto ume doci cemo do amerikanaca :)
 
Nazad
Vrh