SPORT-Opšta tema

[video]www.kurir.rs/sport/fudbal/3046227/uzivo-video-revans-mec-polufinala-kupa-srbije-poznati-sastavi-partizan-cukaricki-2000[/video] Za srcku
 
Jos jedna pobeda i titulaaaaa..... i opet ti si prva postalaaaaa...... Svim igracima i navijacima Crvene Zvezde cestitam na osvojenoj tituli
 
И од мене честитке свим Звездашима
0MAR104.JPG


- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;3c7ohhMIj1U]http://youtu.be/3c7ohhMIj1U[/video]

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;mtHZmtE2oY0]http://youtu.be/mtHZmtE2oY0[/video]
 
Da ,ni kod Muslina nije bilo igre .
Mada sam ja misljenja da je Muslin trebao da nas vodi na prvenstvu.
On je kao selektor izborio plasman za razliku od nekih svojih predhodnika i trebalo ga je pustiti da odradi do kraja .
 
Prijateljske (pripremne) utakmice pred veliko takmičenje su jako nezgodna stvar.
Mora se uigrati i nekako doći do najboljeg tima, a opet od budućih rivala na prvenstvu sačuvati neke taktičke zamisli i postavke.
Ali svakako da je utakmica u većem delu loše odigrana, pogotovo u odbrani gde nam je onaj šatirani prolazio kad god je to pokušao i to sa obe strane. U prvom poluvremenu preko leve a u drugom preko desne napadačke.
 
Mora se uigrati i nekako doći do najboljeg tima, a opet od budućih rivala na prvenstvu sačuvati neke taktičke zamisli i postavke.
Najbolji tim nas je doveo na to prvenstvo. Ovo sto sad radi ovaj to je po necijoj naredbi. Uostalom i Kokeza je sam rekao da Muslin nije hteo da ih poslusa da pusti neke igrace da igraju.

- - - - - - - - - -

Svakako ,
I ivanovic kapiten
Kad je bio kvalifikacije treba i na prvenstvu...
Pa u novom ciklusu neka menjaju ako im nevalja .
Bas tako. Ionako bi se povukao posle mundijala.
Volim Krstajica jer sam Partizanovac,ali mislim da je ovo sto radi cisto kurvanje.
Cist primer Grujica. Decko ne zna gde se nalazi. Zadrzava loptu,gusi igru i na kraju je izgubi. Za njega je Gacinovic doktor. Radonjica je trebao da pozove. Decko je dobar za izmenu u 70-80 min kad cuvamo rezultat za neku kontru. Zivkovic,isto tako. Gudelj je morao da bude pozvan. Igra u Kineskoj ligi,ali je jedan od najboljih u svom timu. Za Grujica takodje doktor. Jagos Vukovic takodje veoma dobar. Decko je zasluzio da igra.

- - - - - - - - - -

Ali svakako da je utakmica u većem delu loše odigrana, pogotovo u odbrani gde nam je onaj šatirani prolazio kad god je to pokušao i to sa obe strane. U prvom poluvremenu preko leve a u drugom preko desne napadačke.
Bas zbog toga je Muslin igrao 3-5-2. Sa 3 stopera jer od Kolarova u odbrani nema vajde,a kasvetnog desnog beka nema
 
[video]www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/stigle-prve-ponude-za-sumu-partizan-ga-pusta-ispod-cene/297135[/video] Ovakve stvari ubijaju zelju za fudbalom i bacaju u depresiju istinske fudbalske sladokusce .Dali ce neko odgovarati sto je prodavac krofni placen 1 650 000
 
Nazad
Vrh