SPORT-Opšta tema

slike.php
[/url][/IMG]

- - - - - - - - - -

Војска верна и одана клубу.

На СП ништа спектакуларно ,
Подигла се еуфорија као да смо освојили СП, бар да швајцарце добијемо..
 
Од 2010. године не пратим фудбал репрезентативни, после испадања од кенгура, сам орг дрес потпирио само тако...ово је било очекивано да ни групу проћи нећемо, већ виђено ко зна колико пута...
 
Galicije znam sve al volem i repku i sport uopste. Ne mogu biti indolentan. No nas mentalitet nas koči, mesto da pokidamo kada je najvaznije. To je bilo i protiv kengura. Mada uvek ima i nesportskih razloga.
 
Пратим остале репрезентативне спортове, ал фудбал и наше манекене фудбалере не могу да смисли...силни милиони евра се дају том спорту од ког немамо ама баш никаквих усеха...

Ево питаћу те када смо задњи пут имали репрезентацију која је душу оставила на терену?
 
Пичкице које немају срца јебо их онај педер што су му браћа немци ..
Само погледаш која страст воља код оних шиптара изгинули би , а ми се вучемо по терену у 70 минуту.
 
Sergej vredi 100 miliona. Jel igrao veceras ? Maneken klasican.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi sta se sekirate? Sta je zamisljeno,to ce biti i ostvareno. Prodacemo Milinkovic-Savica za 200 miliona i uzivanje. Proizvodjac rakije iz igre vadi Milivojevica koji drzi vezni red i odbranu i na njegovo mesto stavlja SMS koji trci napred,iako igra zadnjeg veznog. Zato smo i primili drugi gol.
 
Lavrentij Berija i NKVD treba ovim nasim manekenima, pa bajo moj ako se ne pokazes, mozda zavrsis i u logoru. Sramota koje vukljanje po terenu k'o sipljivi konji, ne pratim fudbal klubski, ali sp je nesto drugo i zbog ovakvog sranja se samo nerviram za dz.
 
Meni prva utakmica koju sam odgledao, bolje da sam gledo kako pada kisa. Siptari su se pokidali da zabiju golove. Sudija nemac, nece komsijama suditi. Ono bio cist penal sa Mitrovicem. Non stop ga krljali i njemu zuti.

Nemamo igru godinama. Stojkovic samo ispucava. Bilo je par svetlih tacaka ljajic tadic mitrovic, par akcija bilo bas dobrih. Ali steta. Gledacemo komsije hrvate kad prodju dalje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Исто се дешава и у кошарци...чим осете лову јебе им се за репрезентацију..гледам оне странце, браћу Гасол, Новицког и остале велике звезде, играју за своје репрезентавије са срцем, увек се одазову на позив својих савеза, а ове наше звездице увек нађу неки изговор....будите мушко па реците нама није у интересу да играмо за репрезентацију из бојазни да ћемо се оовредити и нећемо добити 100 милиона већ 20...зато смо ту где јесмо као нација....
 
Nazad
Vrh