SPORT-Opšta tema

ZA VUKSAJLA DZAJA sad da udje i u jehovine svedoke i u hare krisnu on ce uvek biti VELIKI IGRAC I VELIKI STRUCNJAK i covek koji je iza sebe ostavio MNOGO, FASCINANTAN UCINAK a Kokeze i Terzici nikad nisu bili ni igraci ni treneri ni strucnjaci barem za mene a mozda ti mislis drukcije IZJASNI SE DA CUJEM I TVOJE MISLJENJE jel sve NESTO NEODREDJENO pricas sve nesto izokola i na kraju velikog posta nista konkretno kazi za pocetak DALI MOZDA DZAJA PO TEBI NIJE VELIKI IGRAC I STRUCNJAK reci slobodno nemoj da stidis otvori se bice ti lakse
 
Ма не отварам се тако лако... без три дуње...

Ова изјава вероватно није тачна....
DoF6CQZWkAErmzM.jpg:small
 
Poslednja izmena:
Ma batalite ,namešteno to sve ,nego vest da je otvorene fudbalska akademija gosn. orbana u Bačkoj Topoli,veleletan prostor sa terenima i zgredom,nešto oko 10 mil evra je uložio Orban u saradnji sa domačim potencijalnim izdajnicima,a murije okolo na sve strane i jedna činjenica da su cajkani bili u kratkim majicama bez štitova i pendreka (procenite sami šta to znači)
 
Ovo je izuzetno zanimljiva pricica o turbolencijama unutar kluba a rezultat rada ovih strucnjaka je kvota na PSZ protiv Zvezde 1.05 X je 19 a dvojka je 41 ne pamtim da sam u zivotu video ovakvu kvotu u Evropskom fudbalu ali sto neki rekose da nisu zadovoljni Dzajinim vodjenjem Zvezde znaci ovi dvojica i Aca sto ih je postavio STA SE SCASE PO ZEMLJI SRBIJI PO SRBIJI ZEMLJA DA PREVRNE
 
Maње више очекивано..
Новинари направе фаму или је све бело или црно..
мало реалности ,играмо са клубовима који су у овом тренутку светски врх .

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;afaBzRGyUcs]http://youtu.be/afaBzRGyUcs[/video]
 
Treba znanja i veštine protiv ovakve sile.... Mislim da su u klubu veoma dobro znali gde im je mesto a sada su to i navijači shvatili.... ipak na tom stadionu su i veći klubovi dobijali dosta golova.... U našij ligi se takmičimo sa ćirama a sada smo naleteli na TGV („Trains à Grande Vitesse).
 
A cire to su ovi klubovi protiv kojih se stalno Zvezdi i Partizanu sviraju penali vec godinama a mene zanima PROCENAT POSEDA LOPTE u ova dva meca , pa Zvezda protiv Partizana nije imala sansu za gol a da nepricamo dalje.Nema nikakve razlike dali je to PSZ,REAL,BARSA,BAJERN,JUVE svi ovi klubovi su masine za mlevenje mesa PROBLEM JE KAO I U REPREZENTACIJI NESTRUCNO VODJENJE ko vodi ove klubove Terzic rece da je dugo stvarao ovaj tim i da je bilo potrebno 4 do 5 godina mukotrpnog rada da bi se doslo do ovog stadiuma ZA VUKSA a volis TERZU vise nego leba da jedes PRAVI SI EVROPEJAC nevaljalko jedan a za SLAVISU e to je tek strast nego JEL VOLIS I ACU a da Dzaju znam da ne gotivis a GRESIS PO MALO priznaj nismo svi bezgresni
 
Lepo je svratiti ovde i pročitati ovako šaljive postove od zemljaka.

Evo sa interneta

Budi jutros majka sina, navijača Zvezde:
- Ustaj, sine, sedam je!
- Je l' Kavani?
 
Poslednja izmena:
A sa kim je ono igrao mali klub iz Humske? Nije sramota izgubiti od takvog giganta, giganta, ali ne fudbalskog nego finansijskog jer te pare koje su dosle iz Katara ili iz Emirata, Abramoviceve u Celziju, sve to nema dusu, gde su tu tradicija, navijaci kao sto ih ima klub iz Ljutice Bogdana?
 
Drmaju ih kompleksiiiii pa od muke ne znaju sta ce nego odmah na Partizan,svi navijaci su im isti. Ja verujem da ce u Beogradu biti pobeda,ipak ste vi evropski tim a vasa Mara je neosvojiva tvrdjava. :haha:
 
Nazad
Vrh