SPORT-Opšta tema

Pa, pa Brazil. Al ga odsudi Mazic svaka cast.
 
Francuzi imaju dobru odbranu i dvojicu naj opasnih napadaca kao sto niko nema, Mbapea i Grizmana, individualno i jedan i drugi mogu lako resiti mec. O ostalima vise i ne treba diskutovati, dovoljno za prolaz dalje.
Da ne budem pogresno shvacen, Belgijanci imaju kompaktan jak tim ali mislim da ne dovoljno jak da se suprostave Francuzima. Voleo bi da pogresim i da Belgijanci prolaze.
Sto se tice Hrvatske i Engleske, Hrvati mogli bi da ih zgaze ali sasvim sam siguran da ce doci do izrazaja ta dva produzetka odigrana i nedostatak snage? Mada kako oni znaju ginuti na terenu, retko ko jos cini. Karte su na stolu.:ppozdrav:
Finale: Francuzka - Hrvatska.
 
Ubiće ih Belgijanci na kontre kao na peijateljskoj utakmici kad su umalo izbegli Francuzi blamazu pred svojom publikom.
Englezi su preuzeli Belgijskim model
igre i imaju mlad tim. Hrvati me uopste nisu odusevili sa igrom.Pitanje je koliko jos imaju snage.Protiv Rusa delovalo je da padaju polako i da Rusi imaju vise snage.Nije to vise Engleska koja igra dugim pasovima nego ozbiljna ekipa.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Finale Hrvatska ! Bre ! Nek se pogledaju i počešu malo ovi naši, nek se posrame, ako imaju imalo obraza.... tako se igra, tako se bori i trči.

Nikola, svi su pljuvali i Portugal pa on osvojio EP, posle 10dana igru POrtugala su svi zaboravili ali zemlja pobednik i trofej u njihovim rukama zauvek ostaje.
 
Sreca??? Ljudi igraju 120 minuta. Kolko god mrzio njihovo ponasanje, za igru i zalaganje svak cast. Ovo sam naglasavao posle svake njihove utakmice. kontinuitet im se nastavlja.
 
Nazad
Vrh