SPORT-Opšta tema

Sledece godine dobijamo novog selektora:
a-dogodine-boze-zdrav.jpg

:haha:
 
federer-mirka_620.jpg
Međunarodna teniska federacija (ITF) odlučila je da kazni Rodžera Federera sa 5 mečeva igranja bez prisustva supruge Mirke. Kako stoji u obrazloženju ITF-a kazna je doneta zbog njenog dobacivanja Stanislasu Vavrinki tokom polufinalnog meča Masters turnira u Londonu.
Federer će kaznu početi da odrađuje već u finalnim mečevima Dejvis kupa koje Švajcarska igra protiv Francuske sledećeg vikenda.
- Izrečena je kazna za koju verujemo da će ispuniti svrhu. Federer je odgovoran zbog nesportskog ponašanja svoje supruge koja je izazvala svađu sa Vavrinkom. Nadamo se da se ovakvi i slični događaji više neće ponoviti, a u suprotnom – kazna će biti još rigoroznija – stoji u saopštenju koje je ovim povodom objavljeno na zvaničnom sajtu ITF-a.
U izjavi za Njuz Federer je istakao da je zatečen kaznom.
- Mislim da je kazna prestroga i uputiću žalbu ITF-u. Prisustvo Mirke na mečevima mi veoma znači i ona je praktično moj drugi igrač na terenu. Videli ste i sami kako je pozitivno uticala na mene kada se lomio rezultat protiv Vavrinke. Većina tenisera protiv kojih sam igrao priznala mi je da im se noge odseku kada Mirka počne da me bodri – rekao je Federer.
Federer je dodao da ga od kazne više brine to što ne zna na koji će način Mirki da saopšti da je kažnjena.












*Ovaj tekst je šaljivog karaktera i nema za cilj vređanje niti pogrešno informisanje:osmeh:


 
И сада ће о овоме турски медији причати на сав глас, критиковати њихове хулигане, осудити злочин, похапсити починитеље, учинити све да се случај расветли, извинити родитељима погинулог и понудити оштету. Било би тако, само фали једна ситница, да су турски званичници као српски а да је овај јадни навијач можда један француз.
 
Ne mogu da komentarisem a da ne spominjem Tursku stranu shvatice se kao uvreda napad i ko zna sta.... Zbog foruma ostacu na normalnom komentaru tipa: Zao mi je nadam se da ce ga osuditi! Jer sta god da kazem shvatice se lose, mogu samo da trpim u sebi cutim i gledam kako nas od alabanaca pa preko turaka svi znate vec sta....
 
Danas u 15 sati ce Zvezda dati zvanicno saopstenje povodom dogadjaja u Turskoj, pa cemo onda sve to prokomentarisati. Zao mi je sto se takvi nemili dogadjaji desavaju pa bilo gde da je u svetu.
 
Strasna vest kao vatreni navijac Partizana moram da izjavim saucesce porodici mladog momka i svim navijacima Zvezde
 
Pa ti idi na utakmicu s djetetom kad samo stoka ubijaju se ne idu radi nogometa kakvi to ljudi trebaju da budu.
 
Na ovome snimku se vidi neorganizovanost turske policije i njihova tolerancija prema njihovim navijacima:


Moje iskreno saucesce porodici Ivkovic.
 
Samo zbog tih scena i ova tema bice zapostavljena, sve jedno te isto se vrti, ne moze ni jedna ne cela nego polu sezona da prodje bez ubistava tuca itd....
 
Nazad
Vrh