SPORT-Opšta tema

Не може нам нико ништа јачи смо од судбине ...



- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;OrwSjQvDVQo]http://youtu.be/OrwSjQvDVQo[/video]
 
Dobro je što je Zvezda prošla. Veliki uspeh.
Ali sa takvom igrom biće sprdnje u grupnoj fazi. Želeo bih Liverpul i Barselonu u grupi. Ali za onog trećeg ako gledamo nekog da pobedimo... Možda Lokomotivu ili Šjaktor ili Romu, možda čak i Benfika ili PSV... ali veoma teško...
 
Bice igre. Velik je ulog bio, pomalo i strah. Sto se tice taktike ni protiv Olimpika Ljupko nije igrao drugacije. Samo mirno i korak po korak. A sta tek reci za podrsku sa tribina?
 
Jedna lepa vest. Mali Isaija sin Zeljka Pantica, novinara, zestokog navijaca Partizana oboleo je od retke teske bolesti. Retke vrste tumora mozga cija operacija je bila moguca samo u Americi uz veoma veliku cifru koju porodica Pantic nije mogla da sakupi. Uz veliku akciju koju su pokrenuli KK i FK Partizan sa sirokom lepezom svojih sadasnjih i bivsih asova, akciji se predrizili i mnoogi iz Zvezdine porodice, a navijaci su preko svojih portala, takodje i na stadionu protiv CSKA pozvali sve iz svojih redova koji mogu da pomognu. Koliko je ko prilozio nije ni vazno, novac je prikupljen, operacija se zakazuje. SRECNO Isaija.
Evo lepe vesti. Kako pisu danasnje novine mali je operisan,podvrgnut terapijama i tumor je nestao. Ber tako kazu pregledi. Bravo za sve koji su se prikljucili pomoci.
 
[video]https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3113179/covek-koji-je-promenio-istoriju-zvezde-zvezdan-terzic-prvi-put-bez-dlake-na-jeziku-samo-za-kurir-otkriva-sve-detalje-velikog-uspeha-crven[/video] Ja sam znao da je ovaj cudotvorac gde god daje radio ostavljao za sobom pepeo ni dim ostajali samo dugmici i znao sam da je bila poternica za njim i da je imao zabranu ulaska u drzavu ali nisam znao da ga je licno predsednik Aca pomilovao i postavio na celo Crvene Zvezde i on sam kaze da je vaskrsao ovaj klub E ZEMLJO SRBIJO ovaj ce ostatii DOZIVOTNI PREDSEDNIK TJ DIREKTOR ZVEZDE ovo da mi je neko pricao da ce ovaj da vodi Zvezdu pre 30 godina pa to niko nije mogao ni da sanja medju tolikim fudbalskim strucnjacima da uleti ovo JEZA:kisa:
 
Od doktorovih poteza mene fascinira onaj kada je kao pozajmio Grujica iz Liverpula za 1,2 miliona evra da sacuva prednost od 34 boda nad najblizim pratiocima na tabeli...
 
ZA SERONJU STO SE PALI NA PUTINA Znaci nije valjao DRAGAN DZAJIC covek koji je od Zvezde napravio instituciju u Evropi to sta je DZAJA dao Zvezdi sto kao fudbaler sto kao direktor to su neke stvari koje ce ostati vecno upisane u istoriji svetskog fudbala zlatnim slovima covek je ikona i ti nipodastavas sve to i uzdizes coveka sa poternice koji je ubunario Zvezdu a usput se ponasas kao pasivni homoseksualac koji nije kvalitetno namiren pa vidno uznemiren cvili i rezi po forumu ponasaj se kao da si normalan nije ti ovo seoska birtija pred zatvaranje i molim te ne sedaj na forum pod dejstvom alkohola ili narkotika jer u tom razvaljenom stanju ne mozes nista kvalitetno da saopstis osim peglanja Znam da mozes da budes dobar momak i nemoj da se ponasas kao klosar ili najgori sljam uclani se u gradsku biblioteku i radi malo na sebi videces da nista ne boli Ps JESI JOS U SNS U
 
I Zekstra Duric je hapsen, takodje i Vucelic i sta sad?? Zvezdu su sredinom devedesetih urnisale dve mafije. Zeljka Raznatovica i Mirka Marjanovica, ali smo ipak opstali. Vremena su se promenila, Partizan ucescem u LS svoju sansu za stabilizaciju nije iskoristio mi smo sansu dobili pa videcemo.
 
ZA SERONJU STO SE PALI NA PUTINA Znaci nije valjao DRAGAN DZAJIC covek koji je od Zvezde napravio instituciju u Evropi to sta je DZAJA dao Zvezdi sto kao fudbaler sto kao direktor to su neke stvari koje ce ostati vecno upisane u istoriji svetskog fudbala zlatnim slovima covek je ikona i ti nipodastavas sve to i uzdizes coveka sa poternice koji je ubunario Zvezdu a usput se ponasas kao pasivni homoseksualac koji nije kvalitetno namiren pa vidno uznemiren cvili i rezi po forumu ponasaj se kao da si normalan nije ti ovo seoska birtija pred zatvaranje i molim te ne sedaj na forum pod dejstvom alkohola ili narkotika jer u tom razvaljenom stanju ne mozes nista kvalitetno da saopstis osim peglanja Znam da mozes da budes dobar momak i nemoj da se ponasas kao klosar ili najgori sljam uclani se u gradsku biblioteku i radi malo na sebi videces da nista ne boli Ps JESI JOS U SNS U
Ti si ziv primer da bolest ne bira.A ja sam svoj post napisao u 14h a ti ocigledno imas problem sa alkoholom pa te baca i to bas dobro.
 
Mnogo dugo je Dzaja bio na celu Zvezde i za vreme njegovog mandata Zvezda je palila i zarila Evropom .Kod Dzaje su igrali samo vanserijski igraci i Zvezda nije sluzila za obuku crnaca iz druge lige Brazila ili Ekvadora.Poslednji put u Dzajinom timu je bio Stojkovic,Bisevac,Kovacevic,Zigic,Pantelic,Lukovic,Dudic,Basta,Milovanovic znaci postojao je neki filter prilikom odabira igraca i nikada Dzajin tim nije sluzio za gol razliku vec za maksimalni respekt i taj covek ZASLUZUJE CRVENI TERIH ZA SVE STO JE URADIO.A sta je Zvezda uradila od 2008 na ovamo to je SKRNAVLJENJE SVEGA LEPOG OD RANIJE I BACANJE LJAGE I SRAMOTE NA SVE STO JE STVARANO 50 GODINA.Dosli su na celo ljudi koji nemaju veze ni sa fudbalom ni sa marketingom ni sa taktikom vodjenja i dok ne dodje do privatizacije dva najveca kluba u Srbiji bice posrnuce ali do privatizacije nece doci dok ne dodje do totalnog bankrota i jednih i dugih i sada da mi neko kaze da je nornalno da predsednik drzave postavi svog coveka na celo sportskog kluba i to coveka koji je sahranio OFK BEOGRAD ,i sta kaze ovaj mali dosta mi je DZaje uzmi KOKEZINU I TERZICEVU SLIKU I URAMI IH I POSTAVI UMESTO DEDINE SLIKE oni su te vaskrsnuli i preobratili na pravi put, sta kaze decko dosta mu je Dzaje
 
Poslednja izmena:
Da li ti stvarno mislis da Dzaja ne bi dovodio strance da je na celu kluba?? U svoje vreme on je dovodio igrace iz cele Jugoslavije plus Belodedica Srbina iz Rumunije. Takvi su tad bili trendovi, bilo je sredstava i svi su zeleli u Zvezdu i Hrvati i Bosanci, Makedonci i ostali. Poznato je da su 91 posle Barija bili dogovoreni transferi Sukera i Jarnija, ali je rat ucinio svoje i oskrnavio Zvezdu da se oporavlja do danasnjih dana. Redak je ozbiljniji klub u Evropi da nema igraca sa strane pa i kojekakvih anonimusa crne puti. Sa njima je narocito nepredvidljivo, jer drugaciji je to mentalitet, neznaju jezik, a i fudbal drugacije shvataju. Dzaji kapa do zemlje da zivi jos sto godina i da svojim savetima usmerava mladje isto kao sto je i on imao saradnike u koje je imao poverenja. PS. Postuj malo pravopis.

- - - - - - - - - -

Sad sam procitao vest da je umro Marjan Benes proslavljeni bokser stare Juge. Stariji ga sigurno pamte po titulama u amaterskom i profesionalnm boksu. Klasican fajter borac koji je zbog boksa oslepeo na jedno oko, ali nije odustajao. Pridruzio se Mati Parlovu i sada tamo gore sparinguju. Slava im.
 
ZA COCIJA Nije problem u tome da li ce se dovesti igrac sa strane problem je kada Partizan pusti Radonjica a svestan je o kakvom se igracu radi a onda dovede Sumu za milion i sesto hiljada evra a covek nije ni u 22 igraca niti ko zeli da ga uzme jer crnac nema pojma ono nemoze ni u Surdulicu na pozajmicu.Sta je OFK BEOGRAD izbacio pre desetak godina nekoliko vanserijskih igraca a nijedan nije bio ni u Zvezdi ni u Partizanu drugim recima ima dosta talentovanih igraca i ovde na Balkanu a sta je sve prodefilovalo od stranaca ne zelim ni da se prisecam onaj Wasington ja mislim da je njemu prvi i zadnji klub u karijeri bio Partizan onaj covek je prodavao krofne negde ga neko pokupio sa plaze onaj Bugarski internacionalac Ismailov velika zavezda proci ce jos mnogo Wasingtona kroz nas fudbal sa nebeskim transferima i niko nece odgovarati zbog toga zbog takve sprdacine a vreme prolazi a stanje u klubu sve gore i gore ali ce se uvek naci razlog zbog potonuca i raznoraznih havarija pa ce se smenjivati treneri kao zrtvena jagnjad ali rak rana ostaje i metastaza se nastavlja
 
On je radio isto što i Mamić u Hrvatskoj. Sa razlogom su ga uhapsili jer je učestvovao u malverzacijama sa ugovorima. Jedan ugovor je prikazivan u Srbiji a drugi u zemljama u kojima je transfer urađen. Posle je višak para prebacivan na račune ili prenošen na ruke. To što nije osuđen je slabost domaćeg pravosuđa i taj što nijedan igrač nije hteo da svedoči protiv njega jer bi tako svedočio protiv sebe.
Nikada, ali nikada ne zaboravite da su u Zvezdi kao i u Partizanu proćerdali i profućkali i pokrali narodne pare jer su i ti klubovi narodni. To znači da je ukradeno od svakog od nas i od naše dece. Ali se zato svi ti funkcioneri švćkali po svetu sa svojim porodicama....
 
ZA VUKSA Sto se tice skidanja kajmaka to svi rade to radi i Berluskoni ali kada pogledas biografiju sta je covek radio i sta je uradio vidi se jasno da je Dzaja znalac i strucnjak a Mamic je za 7 godina jedno 5 puta plasirao Dinamo u ligu sampiona ali kada se pogleda biografija ovog sadasnjeg bunardzije svakog normalnog coveka uhvati panika.Medjutim meni je posebno interesantno kod naseg naroda a to je osobina da jedva cekaju da nekome skinu skalp i da ga razapnu na lomacu i sve ove primedbe iznose Zvezdini simpatizeri neznam kako i zasto ali mi nije jasan taj fenomen da vam je Dzaja toliko smetao a da vam prijaju Kokeze i Terzici [valjda su neki gledali Andjusove emisije sa onim partijskim trenerima u kojima se stalno izrazava zahvalnost Slavisi Kokezi a napada i nipodastava Dzajino zivotno delo] Emoj Vuksajlo pravicete vi Dzaju od blata ali ga necete napraviti
 
Uefa mafia...

Charges against FK Crvena zvezda:
- Field invasions by supporters - Art.16 (2) DR
- Setting off of fireworks – Art. 16 (2) DR
- Acts of Damages – Art. 16 (2) DR
- Throwing of objects – Art. 16 (2) DR
- Dismissal from bench (Milan Kosanović) – Art. 15 (1)(a) DR

Stigla kazna UEFA: Marakana otvorena, bez Delija u Parizu i Liverpulu


http://www.mozzartsport.com/fudbal/...vorena-bez-delija-u-parizu-i-liverpulu/305478
 
Nazad
Vrh