SPORT-Opšta tema

"Treba služit česti i imenu,

neka bude borba neprestana,

neka bude što biti ne može -

nek ad proždre, pokosi satana!

Na groblju će iznići cvijeće

za daleko neko pokoljenje."

Njegoš



NEKA BUDE BORBA NEPRESTANA



59c8ee693d3e48b0285cbc62ff99c0c036b10958.jpg
 
Da ne bude posle da samo podjebavamo kad zvezda izgubi...
Evo jedne iskrene cestitke na trud,zalaganje i pobedu....

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Sta da vi kazem, ovo je neverovatan uspeh, Zvezda pokazala pravu moc a i to je taj duh Marakane gde veliki uvek padaju!
Bravoooo Zvezdoooo Mojaaa!
Grobari, jedite se malo :osmeh:
 
[video=youtube_share;ImSfUVUW-gU]http://youtu.be/ImSfUVUW-gU[/video]

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;YYt3TvdemuU]http://youtu.be/YYt3TvdemuU[/video]
 
Vratili se dani nase proslosti o kojima smo toliko pricali, a neki nam se podsmevali pa izmisljali afere sa kladionicama pa se i ovde par forumasa napalilo. Pa kako tece istraga drage kolege?? Eto vama u inat tamo neki prvaci sveta i osvajaci Kupa Sampiona prvi su Srpski klub koji je nekog pobedio i u Ligi Sampiona i to ni manje ni vise nego finalistu iz prosle godine, klub iz top deset Evropkog fudbala.Nadam se da ce zavidne kolege nabijeni kompleksima moci nocas da spavaju od muke.
 
Čestitke za zvezdu,samo sam gledao statistiku,i uvek su bili par kilometara ispred liverpula u trčanju,i uspeh je morao doći,to je ujedno i jedina stvar koja nedostaje našim klubovima,da mogu fizički da se nose sa evropskim klubovima.

A evo i prvih srećnih dobitnika u Austriji :haha:

6h52js.png
 
ZA COCIJA Druze moj kada bi ti rekao da stvarno nisam mogao da zaspim ne bi mi verovao jer igram godinama singl ili dupli singl nista preko toga a bio sam ubedjen u zivot da ce INTER BARSA I NAPOLI PSZ DOCI X kao kuca i nista drugo ja nisam video na ta dva meca i to sam hteo da izmiksujem u kombinaciji i zbog posla sam zakasnio 15 minuta da odigram a sto se tice LIVERPULA pa on me je do sada prodao na kladionici u nekom ranijem periodu za jedan dobar luksuzan auto tako da verovao ili ne stvarno ne mogu da ih vidim ocima kao i REALA,SALKEA,GRASHOPERSA ILI PROKLETE ROME u Italiji a verovao ili ne JA SAM STVARNO NAVIJAO ZA ZVEZDU JUCE I BILO MI JE ISKRENO VEOMA MILO ne zato sto sam ljubitelj Zvezde [daleko bilo ] nego mi je bilo drago kada SIROTINJA SIKNE SKALP SKUPIM ZVEZDAMA [nije zlato sve sto sija] Liverpul je najverovatnije zavrsio svoj nastup u ligi sampiona jer bi PSZ to trebao da resi kuci u direktnom duelu a sto se tice ovih olosa iz PSZa koji su me prodali za 700 nemackoih maraka kad je igrao za njih DZej dzej OKOCA JOS SU MI TRN U OKU tako da cu najverovatnije da navijam za Zvezdu protiv ovih olosa iz Pariza [jeste cudno ali je istina] a sto se tice vaseg rukovodstva kao i rukovodstva fsj ostajem pri ranijim tvrdnjama DA TO NIJE NISTA DUPLO GOLO A ZA OVU VELICANSTVENU POBEDU MAKSIMALAN RISPEKT :cvetic:
 
ZA COCIJA Druze moj kada bi ti rekao da stvarno nisam mogao da zaspim ne bi mi verovao jer igram godinama singl ili dupli singl nista preko toga a bio sam ubedjen u zivot da ce INTER BARSA I NAPOLI PSZ DOCI X kao kuca i nista drugo ja nisam video na ta dva meca i to sam hteo da izmiksujem u kombinaciji i zbog posla sam zakasnio 15 minuta da odigram a sto se tice LIVERPULA pa on me je do sada prodao na kladionici u nekom ranijem periodu za jedan dobar luksuzan auto tako da verovao ili ne stvarno ne mogu da ih vidim ocima kao i REALA,SALKEA,GRASHOPERSA ILI PROKLETE ROME u Italiji a verovao ili ne JA SAM STVARNO NAVIJAO ZA ZVEZDU JUCE I BILO MI JE ISKRENO VEOMA MILO ne zato sto sam ljubitelj Zvezde [daleko bilo ] nego mi je bilo drago kada SIROTINJA SIKNE SKALP SKUPIM ZVEZDAMA [nije zlato sve sto sija] Liverpul je najverovatnije zavrsio svoj nastup u ligi sampiona jer bi PSZ to trebao da resi kuci u direktnom duelu a sto se tice ovih olosa iz PSZa koji su me prodali za 700 nemackoih maraka kad je igrao za njih DZej dzej OKOCA JOS SU MI TRN U OKU tako da cu najverovatnije da navijam za Zvezdu protiv ovih olosa iz Pariza [jeste cudno ali je istina] a sto se tice vaseg rukovodstva kao i rukovodstva fsj ostajem pri ranijim tvrdnjama DA TO NIJE NISTA DUPLO GOLO A ZA OVU VELICANSTVENU POBEDU MAKSIMALAN RISPEKT :cvetic:
Ја бих ту додао и лацијо (ко је игро на лсцијо - паре је бацијо )

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Strasna utakmica Boka-River... A tek atmosfera na stadionu ::svaka cast:: Navijao sam za Boku, steta za onu propustenu sansu na kraju... Ali i ovako bice zanimljivo u revansu...
 
Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je sinoć startovao na završnom Mastersu sezone. U prvom kolu svoje grupe savladao je Džona Iznera sa 2:0 u setovima (6:4 i 6:3), a sve i prisustvu jedne od najvećih fudbalskih zvezda, Kristijana Ronalda.


Iako je Amerikanac sa servis linije tokom čitavog meča ispaljivao snažne projektile, Novek je imao rešenje za to i po ko zna koji put pokazao svoje fenomenalne karakteristike u defanzivnoj igri.


Posle meča, Izner mu je, s tim u vezi, dao prelep kompliment koji je Nole svakako zaslužio, a reči američkog tenisera izazvale su ogromnu pažnju.


Naime, govoreći na temu da li je Novak najbolji riterner na svetu, Izner je naglasio:


''On je 'broj 1'... i 'broj 2', i 'broj 3'...''


339b9bc7650550682020181112222107.jpg


https://www.sportske.net/vest/tenis...-ovakav-kompliment-jos-nije-dobio-358001.html


- - - - - - - - - -

Nekadašnji fudbaler Liverpula Džon Oldridž istakao je Aleksandra Mitrovića kao sjajnog napadača i nekoga na koga treba obratiti pažnju u ovoj sezoni Premijer lige.

Oldridž je legenda Liverpula, za samo tri sezone provedene u klubu postigao je 63 gola.

"Impresioniran sam Mitrovićem, visok je, snažan i postiže golove. Daje drugačiji stil i volim takve igrače.


Mislim da bi Liverpulu doneo raznolikost i plan B, verujem da bi bio od koristi takav "target" napadač. Neophodno je da se pojača Liverpul u napadu", istakao je on.

Mitrović bi svakako bio rezervna opcija kod Jirgena Klopa kada bi stigao u ovaj klub, a nas plaši i činjenica da Srbi imaju problema sa prilagođavanjem u ovom klubu sa "Enfilda".


U Liverpulu već ima dosta napadača, smatramo da ih Klop sigurno neće kupovati u januaru.

h_547671gg33550553020181111145640.jpg
Aleksandar-Mitrovic-1495881.jpg

https://www.sportske.net/vest/medju...leskog-giganta-ljudi-kupite-mitra-358051.html

- - - - - - - - - -


Srpski trener Slaviša Jokanović dobio je otkaz na mestu menadžera Fulama...


----------------------------------------------------------------
"GLEDAO SAM SNIMAK..." Jokanović BESAN KAO RIS posle poraza od Liverpula


Fudbaleri Liverpula savladali su na "Enfildu" Fulam sa 2:0 u 12. kolu Premijer lige, a trener gostiju Slaviša Jokanović bio je izuzetno nezadovoljan suđenjem na ovom meču.
Naš reprezentativac Aleksandar Mitrović je u 42. minutu zatresao mrežu Crvenih, ali je gol poništen zbog ofsajda. Jokanović je besan zbog ove situacije.
- Gledao sam snimak... Mitrovićev gol je definitivno regularan, ofsajda nije bilo, jer je Robertson zakasnio sa izlaskom. Potom, lopta nije mirovala kada je Alison započeo kontru iz koje je Liverpul dao gol - rekao je srpski strateg.

KdMk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWmpjN01EQV8vMTVhYjBmZmNmODRhZDAzNzFiYjE2MjlkMzU0NTM4ZDcuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


https://sport.blic.rs/fudbal/evrops...san-kao-ris-posle-poraza-od-liverpula/vzbqn2n
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh