SPORT-Opšta tema

Samo su trebali da povećaju platu Ronaldu i da obezbede novac koji je tražio Zidan... ipak odlučili su se da se ciganče... više sreće sledeće godine... i pameti.
 
Mislim da je dobro za fudbal sto je Real izgubio, malo da se prekine dominacija da postane zanimljivije. A i Ajaks i veceras kao i na prethodnim utakmicama koje sam pratio igrao lep napadacki fudbal.
 
Gde baš za jubilej dva penala, Zemunu je i u prošloj polusezoni sezoni sviran smešan penal bez kontakta kao i ova dva juče.
 
Dao bi ja njima minimalac pa kad bude rezultata isplatu vrsiti po ugovoru. Ona dva napadaca Rikardo I Nikolic ni potrcali cestito nisu. Sve je tu tanko I oskudno pocevsi od uprave preko strucnog staba i igrackog kadra.
 
[video]http://fudbal.hotsport.rs/2019/03/12/hotsport-uao-boe-koje-nikada-nisu-eksplodirale-pet-najgorih-stranaca-zvezde-i-partizana-foto/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&[/video] STA RECI
 
Dobro, igrala se deca na poljančetu... daleko je to od fudbala... Luka Jović je pravi golgeter... biće to čudo od sledećeg transfera.
 
[video]https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3225828/mitrovic-i-tadic-su-spremni-krstajic-imamo-ideju-kako-zaustaviti-ronalda-kurir-tv[/video] Mene licno kao fanatika za fudbal zabole da li ce Krstajic i Kokeza da zaustave Ronalda i potpuno mi je isto da li ce nasi da dobiju sa 5 0 ili da puknu sa 5 0 priljateljski mec totalno nebitan koji sluzi za probu nekih novih ili anonimnih fudbalera nema nikakve euforije A DA CEO NAROD PRATI CELE KVALIFIKACIJE SA TAKVIM ADRENALINOM I KADA SMO SAMO SRCEM USPELI DA SE PLASIRAMO NA MUNDIJAL IZ JEDNE TVRDE I NEZGODNE GRUPE UZESE SKOTOVI I OLOSI I SMENISE MUSLINA I STAVISE NEISKUSNOG AMATERA KRSTAJICA I SADA DA MI NEKO VRATI ADRENALIN POSTO JE PRE TOGA BAGRA CELU NACIJU UBILA U POJAM.Nema vise VATRE nema vise NADE sad mogu da ubace i Sinisu Malog da igra ne zanima me .Sve ono sto je dobro SISTEMATSKI SE UBIJA u ovoj jadnoj zemlji A DA NIKO ZBOG TOGA NE SNOSI ODGOVORNOST
 
Dobar rezultat i igra za sada, a šta reći za majstorije trenutno jednog od najboljih fudbalera na planeti. Tadiću majstore kapa dole, izdrži nadajmo se da povreda nije teže prirode. Pepe je za taj start trebao dobiti direktan crveni karton.
 

Звездаши

- - - - - - - - - -

[video=youtube_share;lRsFcYG6SgE]http://youtu.be/lRsFcYG6SgE[/video]

- - - - - - - - - -

Браћа ,да се не заборави.
 
34g3pys.png
[/IMG]
Punilica kobasice,ko ovde za vas navija za partizan,mozete da se ljutite koliko god hocete...
 
Ovu utakmicu ste bili bolji ali se potavlja pitanje dalije do nje trebalo doći. Partizan je bio bliži pobedi u prvoj. Generalno sam mišljenja da Zvezda ima bolju ekipu, puno sreće u finalu.
 
Ono što je u oba tima zastupljeno je da se i jedni i drugi oslanjaju na pojedince i zavise od njihovih šuteva sa distance. Kad oni zataje, automatski staje ceo sistem.
Ipak realnost je da Zvezda ima kvalitetnije igrače, a Partizan verovatno nešto boljeg trenera.
Prva utakmica je jedina bila klasično odmeravanje snaga. Druga utakmica je bila sasvim drugačija jer Zvezda ništa nije mogla pogoditi spolja, kao ni Partizan sinoć ali je zvezdina prednosrt u boljoj igri unutra i zato je uprkos pronašajima spolja, ipak odigrala rezultatski neizvesnu utakmicu. Partizan za to nije imao snage sinoć, ni snage ni kvaliteta na tim pozicijama trenutno.
Ono što je bilo interesantno je to da su zvezdini igrači poslednje minute odigrali ležerno i dozvolili protivniku da ogromnu razliku od 35 skine na "samo" 21 poen razlike. Siguran sam da je bilo obrnuto partizanovi igrači bi se svim silama trudili da naprave čistu egzekuciju i ponize protivnika, kako oni tako i njihovi navijači. Ali, to je već nasledni mentalitet koji se u tom taboru koti već decenijama.
Partizan je ove godine osvojio kup i sa tim treba da bude više nego zadovoljan. Uzevši u obzir rezultate i plasman trenutno više i ne zaslužuje, ni po realnosti a ni po Božijoj pravdi. Ako bi četvrtoplasirani osvojio ligu onda bolje da ista i ne postoji. Ovaj nakaradni način da prvak lige mora ponovo osvajati osvojeno, daje i luzerima mogućnost da se veoma lako i uz malo sreće domognu evrope.
Ali, šta je tu je.
 
Nazad
Vrh