SPORT-Opšta tema

Ovakav faul se nesvira ni na centru igrališta ali se treba prisetiti iz prošlog prvenstva kakve su sve penale svirali za zvezdu u domaćem šampionatu.
 
Nije samo penal. I kriterijum kod dodele zutih kartona mu nije bio isti, takodje i kod faulova u polju. Ipak cinjenica je da smo pali u drugom poluvremenu sto su doprinele i dve ne planirane izmene. Revans ce biti tezak, moramo dati bar jedan gol da bi se necemu nadali.
 
Bez obzira na sve, opet nas je ubilo srpsko čuvanje rezultata. Faul za penal je presmešan, ali još gluplji žuti karton Marina i Bena.
Biće zanimljivo u Kopenhagenu, ko će na kraju da se smeje, pa videćemo.
 
Hvala ti bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Po izvodjenju penala nismo zasluzili pobedu ali najbitnije da smo prooosliii

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
A što su je po penalima zaslužili oni ?

Kako će izvoditi kad lopta stoji na vrh brda, a pored nje gde dolazi leva noga jendek. Očekivano je da noga ide ispod i podiže je visoko.
Prvi put gledam penale a da nisu sa bele tačke. Popišam im se na standard taman.

U svakom slučaju veliki uspeh jer pobeda je pobeda, samo se ona pamti.

Na obe utakmice smo oštećeni za po jedan penal, a evo večeras im baš penal dođe glave. Karma je čudo

Bravo Borjane ...

BRAVO ZVEZDO !!!

e7148ea5d0bfbc899aef5f099ec870a5b07324a7.jpg
 
Opet smo odigrali veliku utakmicu za istoriju. Nismo briljirali, ali sa igracem manje iscrpljeni borili se do kraja. Junaci Borjan i ne zaboravite Pankova koji je nenadano usao, odigrao odlicno i mrtav hladan ga dade dva puta sa penala. Penali su katastrofalno izvodjeni jer je oko bele tacke kipelo od blata i nije se mogao kontrolisati sut. Liga sampiona je blizu::novac::
 
Covece cuka da mi iskoci. Kaze mi sin sreca da je bio mali kad se dogodio Bari ovo je za riknjavanje, ali se seca da sam ga digo visoko preko glave kad je Pancev dao gol. I sad bi ponovo samo da nema sto kila. Ovakve trenutke srece moze samo Zvezda da donese.
 
Сусед нам га попушио .
и ја се кроз сан сећам 91 био сам мали тад ,сад не знам како би преживео такву драму ..

- - - - - - - - - -

;d};d};d};d};d}
 
Drago mi je za prolaz ali ovo je sramota od igre... ako ovako igramo otvorićemo punionicu i na Marakani i na gostovanjima.
 
Nazad
Vrh