SPORT-Opšta tema

Zaista smo zasluzeno pobedili. Svaka cast momcima na borbenosti!



Gledati Sasu Ilica kako poslednji put u karijeri podize pehar,zaista neprocenjivo!



I jedan osvrt na j...ce,koji su bili j...ni i sada moraju da cute i uzivaju u seksu. :osmeh:

 
Zamrla nešto tema, al su parkirali autobus ipred šesnajterca verovatno su bili zadovoljni sa jednim primljenim golom.:haha:
 

Трећа звездица стигла...
Danas je u Bg. obelezeno 40 godina od kako je Zvezda igrala finale kupa UEFA i sudijskom nepravdom izgubila posle dve utakmice od Borusije Mehengladbah. Pali su na tom putu Dinamo Berlin, Vest Bronvic, Arsenal, Herta. Sve su to bile velike utakmice pred punom tadasnjom Marakanom i blizu 100000 ljudu iz cele tadasnje Juge. Bilo je zadovoljstvo videti ponovo Diku Stojanovica, Ljukovcana, Seleta, Borovnicu, Jovina, Duleta Savica, Pizona i jos neke igrace tadasnje generacije predvodjene direktorom Dzajicem i pokojnim Stanetom kao trenerom. Momci ostareli, ali srce jos uvek Zvezdasko.
 
Crvena Zvezda nekadasnji sampion Evrope pobedila ovogodisnjeg prvaka. Imamo kontinuitet rezultata::svaka cast::::svaka cast::. Cestitke Liverpulu.
 
2aj5ik3.jpg
[/IMG]
ajmo Sabac!!!!!
 
I ja sam gledao,znači ista situacija kao i u državi.Nikog nije sramota,ajde da vidimo hoće li selektor podneti ostavku?A pa on da je imao obraza ne bi ni preuzeo reprezentaciju od Muslina,čovek izborio plasman i ovaj se našao pametan.
 
Kako nam je u domaćoj ligi tako je i u reprezentaciji. Nemam ništa protiv malog Lukića a da u ovom momentu bude starter pre Mitrovića van svake je pameti i još igrati sa dva napadača.
 
Kako nam je u domaćoj ligi tako je i u reprezentaciji. Nemam ništa protiv malog Lukića a da u ovom momentu bude starter pre Mitrovića van svake je pameti i još igrati sa dva napadača.
Lukic je stvarno bio nevidljiv. Niko ga ziv nije zapazio. Nemam nista protiv decka, ali mislim da bi Jovic trebao da igra pre njega.
 
Poslednja izmena od urednika:
Smederevo se plasiralo u prvu ligu... sad će biti interesantnog fudbala sa Radničkim iz Kragujevca...
 
Nazad
Vrh