SPORT-Opšta tema

Nije problem kupiti dron, veci je problem spustiti ga na stadion, nemaju oni ... Inace imao sam besplatnu kartu i organizovani prevoz za utakmicu Srbija-Albanija al nisam hteo da idem jer sam bio ubedjen da necu gledati fudbal vise od jednog poluvremena (kako je i bilo na zalost)
 
Poslednja izmena od urednika:
@mbranko

Mislim da nisi u pravu. Belgrade dobro pise da oni sada sa siptarskom bracom iz Makedonije pokusavaju da vade stvar i popiju sto manju kaznu, a nama natovare sto vise krivice. Ne bih voleo da odemo puno u politiku posto je ovo sportska tema ali politicka provokacija od siptarske strane se desila na sportskom dogadjaju i zato treba da popiju maksimalnu kaznu. Treba napomenuti da niti jedna baklja i niti jedan nas navijac nije bio u terenu dok se nije desila bezobrazna provokacija. Sva sreca sto je ostali deo publike bio priseban, inace ono je malo policije da zaustavi razjarenu masu. Ne znam kako bi se Vi ponasali da vam neko ispred nosa mase zastavom "velike srbije" koja je isto san istih onakvih koji sanjaju "veliku albaniju".

http://bktvnews.com/internet-hit-splicanin-ocitao-bukvicu-albancima-ali-svim-ostalim-balkancima/
 
Poslednja izmena:
@mbranko

Mislim da nisi u pravu. Belgrade dobro pise da oni sada sa siptarskom bracom iz Makedonije pokusavaju da vade stvar i popiju sto manju kaznu, a nama natovare sto vise krivice. Ne bih voleo da odemo puno u politiku posto je ovo sportska tema ali politicka provokacija od siptarske strane se desila na sportskom dogadjaju i zato treba da popiju maksimalnu kaznu. Treba napomenuti da niti jedna baklja i niti jedan nas navijac nije bio u terenu dok se nije desila bezobrazna provokacija. Sva sreca sto je ostali deo publike bio priseban, inace ono je malo policije da zaustavi razjarenu masu. Ne znam kako bi se Vi ponasali da vam neko ispred nosa mase zastavom "velike srbije" koja je isto san istih onakvih koji sanjaju "veliku albaniju".
Милорад Чавић је остао без златне медаље због обичне мајице са натписом Косово је срце Србије,па колико су нас казнили за оно у Италији...Што се мене тиче ово није провокација,него терористички акт и тако треба и да се карактерише...провокација је када 80 и неке,навијачи хајдука уведу магарца на максимир,е то је провокација.Ако нас казне треба одјебат и фифу и уефу ионако само паре из савеза вуку...А са шиптарима ћемо лако,само да им леђа( УСА) ослабе,тај дрон ће им бити главна авијација.
 
Милорад Чавић је остао без златне медаље због обичне мајице са натписом Косово је срце Србије,па колико су нас казнили за оно у Италији...Што се мене тиче ово није провокација,него терористички акт и тако треба и да се карактерише...провокација је када 80 и неке,навијачи хајдука уведу магарца на максимир,е то је провокација.Ако нас казне треба одјебат и фифу и уефу ионако само паре из савеза вуку...А са шиптарима ћемо лако,само да им леђа( УСА) ослабе,тај дрон ће им бити главна авијација.
Pa i ovako im je glavna avijacija, al od malih stvari se krece polako dron pa za jedno 20-30 godina mozda vinu u nebo i nekog sipca ko zna napreduje tehnologija... Ljudi ajde mi da vidimo sta ce nasi da urade u derbiju, neka fifa i uefa rade svoj posao! Iskreno se nadam da ce biti lep fudbal na derbiju i jedva cekam da uzivam tih 90min...
 
A derbi bez tuce pljuvanja psovanja pivo alkohol droga to nije derbi, nedao bog da ijedan derbi protekne kako treba to bi odmah izazvalo apokalipsu, jer ako se stoka ne bije gore na tribinama biju se igraci na terenu, inace svaka cast izuzetnim navijacima, ja govorim iskljucivo o ljudima koji stalno salju FiFi I UEFI lepe slike naseg bajnog fudbala! 3:0 Za partizan ili 2:2 za Zvezdu hehehe :osmeh:
 
Derbi u senci nemilih dogadjaja ,Zvezda ulazi u njega pokradena u Krusevcu ,sa povredjenim i nekim nespremnim igracima ali mi smo SAMPIONI mi smo Zvezda .
559952_383798661660101_1243892913_n.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Tako treba sa njima. Razbiti ih. U sportskom smislu naravno. Svaka cast za ilustraciju. Inace jugi nisu svi stoka sto su na stadionu pa cak ni oni koji su u kopovima. Da je strogo pozorisna atmosfera ni to ne bi valjalo.
 
Tako treba sa njima. Razbiti ih. U sportskom smislu naravno. Svaka cast za ilustraciju. Inace jugi nisu svi stoka sto su na stadionu pa cak ni oni koji su u kopovima. Da je strogo pozorisna atmosfera ni to ne bi valjalo.

Nije ni rekao Jugi da su svi, cak je i jasno to naveo. Pola juga i severa, je pijano i nadrogirano jos pre utakmice...Tako da sam prestao ici na utakmice, samo evropski fudbal mada i to nije vise ko zna sta. Ocekujem fer sudjenje pa nek pobedi ko zasluzi, ja naravno svim srcem za svoj Partizan!!!
 
NAsao sam ga :osmeh:. Arena Sport 1 Live Stream odnosno: Arena Sport 1 Live Stream | Watch Arena Sport 1 Uzivo Online Serbia TV Channel Free

- - - - - - - - - -

Evo jos jedan First row Sports Live football :)

- - - - - - - - - -

Prekid utakmice, a sta je lek i resenje??? molimo ih da ne bacaju baklje ne prave nerede a oni boli ih uvo,... Ima tri komada: Prvo=Razgovor, Drugo= Makljaza, Trece= ........ Bem ti derbi kad uvek ista prica!!!
Cestitamo 1:0 Svaka cast na borbenosti obe ekipe... :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh