SPORT-Opšta tema

Nije tako davno bilo kada je predstavnik Bugarske LUDOGOREC na prepunoj Marakani u predivnom ambientu dao Crvenoj Zvezdi 4 komada a to je prestavnik Bulgarie iz jedne male varosice znaci to nije tim iz premier ili bundes lige znaci amateri iz komsiluka Bugari dali 4 gola a dali je neko ODGOVARAO ZBOG TOGA ne nije a dali su nasli opravdanje DA NASLI SU pa usta se ulazu pare ako te gazi KARABAG kazu drzi ih neki jak magnat a LUDOGOREC kazu ne shvatas njih drzi mafijas a ove drzi dvoglavi Arapin ako drzi ove nase i ko to placa nebeski pa ove nase finansira drzava deces jaceg sponzora medjutim ovde je jedino ispravno resenje PRIVATIZACIJA ali do nje nece doci skoro AGONIJA SE NASTAVLJA U NEDOGLED
 
[video]https://www.alo.rs/sport/fudbal/ogorceni-smo-pricom-o-namestanju-meca-sa-zvezdom/191642/vest[/video] Sta se radi na estradi

- - - - - - - - - -

[video]https://www.alo.rs/sport/fudbal/francuski-l-ekip-prenosi-celnik-zvezde-hteo-da-uplati-5-miliona-evra-na-katastrofu-od-psz-video/191631/vest[/video]
 
[video]https://www.alo.rs/sport/fudbal/ogorceni-smo-pricom-o-namestanju-meca-sa-zvezdom/191642/vest[/video] Sta se radi na estradi

- - - - - - - - - -

[video]https://www.alo.rs/sport/fudbal/francuski-l-ekip-prenosi-celnik-zvezde-hteo-da-uplati-5-miliona-evra-na-katastrofu-od-psz-video/191631/vest[/video]

Nista me ne bi iznenadilo. U ovoj drzavi sve je moguce, pa i neki ljudi.:osmeh:
 
Bravo za nase odbojkašice!!!! i veliko UUUUUU za nacionalnu televiziju sto nije obezbedila prenos!!!
 
Podrzavam od reci do reci.Odbojkasicama skidam kapu i sve cestitke za istorijski uspeh,a stvarno sramota za nacionalnu televiziju.Za lidl i slicne ima mesta,a za predstavnike Srbije nema.Nek se preispitaju odgovorni.Jbg sve se gleda kroz dinar.
 
Niko ne sme da da normalnu izjavu i da kaze KAKO IZ PROBLEMA KAKO IZ BUNARA i svi isticu kako je napravljen istorijski uspeh Terza se zahvaljuje Vucicu a trener i fudbaleri BORILI SMO SE I BORICEMO SE a epilog svega ce biti taj da ce stradati na kraju Milojevic ni kriv ni duzan a posle njega i drugi i treci trener ali kao i u FSJ glavni guru ostaje jer to se ne smenjuje ma moze da grmi i seva ali neki su vecni .Ovo jedino PRIVATIZACIJA moze da spasi da kupi neki Rus a ja drugo resenje NE VIDIM za nase klubove .Tesko je gledati i zadnjih pola sata navijati da sudija svira kraj u strahu DA NEBUDE 7 ILI 8 KOMADA .Odakle krenuti kada je sve toliko zapusteno a zbunjeni i ovi momci kazu mnogo brzo igraju a i ovi crnci sto ih je neko doveo iz Pickovca ne kostaju mucenici nista toga ima po Srbiji na svakom sokaku ali ajde neko voli to da uvozi kao kad uvozi jabuke a Srbija prepuna istih
 

Nemanja Matić odbio je da grudima nosi cvet maka, kojim se svake godine u Premijer ligi tradicionalno odaje počast poginulim engleskim vojnicima, među njima i NATO vojnicima!

Matiću su pred utakmicu zalepili na dres cvet, on je pitao "šta je ovo?", a kada su mu rekli da je to znak počasti poginulim britanskim vojnicima, između ostalog i u NATO misijama, on je odbio da ih posluša.


45612445_1617885798511001_5605226354741084160_n.jpg
 
Novinarsko preterivanje kao što preteruju o bilo čemu da pišu. Nosio je to na grudima prošle godine. Tada mu nije smetalo.


  • Serbian midfielder Nemanja Matic decided against wearing a poppy on Saturday
  • Matic's shirt did not have the sewn-in poppy during Manchester United's 2-1 win
  • The decision was surprising as he wore the poppy before at this time of year
  • United have sited 'personal reasons' for Matic's decision not to wear the poppy
[url]https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-6349569/Manchester-United-reveal-Nemanja-Matics-decision-not-wear-poppy-personal-reasons.html[/URL]
 
Kakve veze ima da li je nosio prošle godine ili nije.?
Možda nije ni znao čemu služi jer im neretko kače razne marketinške gluposti. Sad nije prihvatio i to je poenta ovoga što sam ja okačio.

Možda si i ti prošle godine radio pogrešne stvari, a verovatno si i veći patriota .? Vidim gde god se zametne slična tema, među prvima se odnekud pojaviš.
 
Stvar je u tome što se sve kao i obično svede na lične stvari i odnose. Ništa što sam napisao se nije odnosilo na vas lično. A vi ste se u svom pisanju meni obratili lično. A nije bilo potrebe. I nema potrebe. Pišite za svoj račun kao što pišem i ja za svoj. I to uvek bez ličnog vređanja. Sa poštovanjem onoga što je drugačije. Jer to pokazuje veličinu čoveka. To pokazuje kućno vaspitanje, porodične vrednosti i domaćinsku kuću. A to sam zaključio prateći vaša pisanja. Da ste iz domaćinske porodice. Zato nastavite da to potvrđujete, da ste iz domaćinske porodice i da imate porodičnu kulturu i vaspitanje.
A i da ste razumeli da sam vam se lično obratio a imate pravo da tako tumačite uradio sam to na prstojan, kulturan i na način bez vređanja i bilo kakvog spočitavanja i aludiranja na vas lično i na vaše pisanje na ovom forumu.
A ima par nepristojnih i nevaspitanih forumaša koji me lično vređaju. Nek im je s Bogom prosto i njima i njihovim porodicama.

Sve što pišem je moj lični stav i nije uperen protiv vas. Već samo protiv nepravdi koje se dešavaju u mojoj zemlji i mojoj zemlji. Zato i reagujem. Taj Nemanja Matić je vaš koliko i moj. I imam prava da imam svoje mišljenje u vezi njegovih postupaka kao što i vi imate to isto pravo.

Taj znak je sećanje na poginule u prvom svetskom ratu. Kao što i mi imamo svoj znak koji niko ne poštuje. I niko ga ne stavlja jer naravno mi svoje poginule ne slavimo već zaboravljamo. A onda se čudimo kako nas drugi ne poštuju i smatraju odgovornim za sve i svašta. Pa i za taj prvi svetski rat. Iako nismo krivi. A strašno smo kažnjeni.

Naravno Matić ima pravo da ne nosi ono što ne želi i da radi šta god mu je volja. Ali bi veći šmeker ispao da je stavio naš znak i da kaže par reči o bombardovanju. Ali i to nije njegova obaveza. On je samo jedan običan fudbaler. Danas zabavlja navijače u Engleskoj a sutra će u nekoj drugoj zemlji.

Tako da... drugarski pozdrav... sa ove pozicije ne bi trebalo da vam više lično pišem... ali videćemo...

- - - - - - - - - -

[h=1]NOVAK ĐOKOVIĆ - NAJBOLJI NA SVETU[/h]Novak Đoković je najbolji na planeti! To smo znali, onako, za svoju dušu - ali sad i ATP lista to potvrđuje.
Iako nije uspeo da osvoji masters u Parizu, Novak Đoković se vratio na prvo mesto rang liste Asocijacije teniskih profesionalaca.


https://sport.blic.rs/tenis/novak-djokovic-atp-lista-najnovije-vesti/fcq0bjz
 
Previše slobodnog vremena Vi imate, zato se na svakoj temi javljate i pišete razne demagogije.
Onog trenutka kada na moj post postavite suprotan komentar, imam pravo i potrebu da Vam odgovorim.
Moju porodicu ste ovaj put ujedno pomenuli i poslednji, to dobro upamtite.
Trebalo je da upamtite i da malo poštujete da sam se lično potrudio i kontaktirao vas pre par godina, kako bih Vam izašao u susret i pokušao učiniti jednu uslugu. To bi trebalo da Vam bude dovoljan razlog da ne ulazite sa mnom u raspravu, pogotovo bez bez ikakve potrebe.
S obzirom da poštovanja nemate, onda Vas ovim putem obaveštavam da sa mnom ne ulazite u kilometarske rasprave putem pisanja i mangupiranja na taj način. Papir, ili u ovom slučaju elektronski dopis trpi sve, ali postoje i realni kilometri koji se mogu preći, pa onda lično kazati i pokazati ono što se misli.
Ja nemam toliko slobodnog vremena kao Vi za svakodnevna pisanija, ali za neke druge stvari itekako imam.
Sebe bih Vam za ovakvu vrstu igrarija, preporučio za izbegavanje u širokom luku.
Da li ćete se obraćati ili ne sa ove ili bilo koje "pozicije" i na koji način će to biti, ima ko o tome razmišlja.
 
[h=1]Vladan Milojević: Mnogi su velikani dolazili na Marakanu, nikome nije bilo prijatno[/h]Ponedeljak 05 novembar 2018 / Izvor: mozzartsport.com


“Ali ne smemo da imamo pauze i prazne hodove, jer Liverpul je ekipa selektora za osvajanje Lige šampiona”, dodaje Zvezdin šef struke

bc040c402bd2a0c6976f63a50046caf5c1b24f70.jpg


Da izađu, odigraju na ivici maksimuma i muški poginu u svojevrsnom fudbalskom klasiku protiv Liverpula.
Ovo je veliki događaj za klub, zemlju i grad Beograd. Verujem da će biti pravi spektakl, jer znamo šta naši navijači mogu da prirede. Liverpul je favorit, na nama je da damo sve od sebe kao što smo to radili u prethodnom periodu. Šta je da kažem o njima? Ne znam da li pominjati trenera Klopa, njihov igrački kadar ili navijače. Bolje da ništa ne kažem, jer ću tako reći sve. Ponavljam, ponosan sam na momke što su priredili klubu ovakvu utakmicu. Nadam se da ćemo svi uživati“, poručio je trener Crvene zvezde Vladan Milojević.
 
Nazad
Vrh