SPORT-Opšta tema

Svi vi koji pljujete Muslina. Sa Muslinom nismo imali igru,ali smo imali rezultat. Nismo mi Spanija pa da imamo neku igru,akcije isl. Nase je da se odbranimo i da uvaljamo neki gol ako je to moguce. Nije vam odgovaralo. Epa sad sa ovim nismo imali ni igru,a ni rezultat. Valjda ste zadovoljni. Ako se SMS proda za 150+ miliona,misija ispunjena. To je valjda i bio cilj naseg nastupa na SP?
 
Gledao sam mec MEKSIKO -GERMANY 1 0 a posed lopte je verovatno bio 25/75 i to se zove nemati srece visio je golu vazduhu 90 minuta milion sansi za Nemacku ali odlucuju centimetri i nece pa nece,drugi mec SVEDSKA-GERMANY ista prica samo sto je ovde bio posed lopte mozda 20/80 samo sto je ovde taj superioran posed napravila Nemacka sa igracem manje .I sa nama 2010 su imali superioran posed sa igracem manje a mi jedino mozemo da imamo posed 50 posto sa ostrvljanima koji preskacu igru duvanjem od gola do gola i svi koji igraju pas igru nam prave dzigi bau.Ako nam je posed bio protiv Svajcarske 35/65 to moze da znaci ili da nemas snage pa se branis znaci fizicka nepripremljenost ili je taktika da se branis ili nemas vezni red.Posle ove statistike ne moze da se kaze nije nas htelo a treneri se menjaju kada imaju lose rezultate .KOD NAS SE TRENERI MENJAJU KADA IMAJU USPEHA BEZ OBJASNJENJA A DOBRA ATMOSFERA U TIMU JE ZAMENJENA SA ATMOSFEROM KAO SA SAHRANE .mOTIVACIONI GOVOR ARGENTINI RADI VELIKI MARADONA a kod nas Vucici,Brnabici,Vulini jer mozda nasi veliki igraci imaju zabranu prilaska strucnom stabu ili ne zele da smetaju.Po meni bi veci efekat bio kada bi motivacioni govor odrzala neka starleta ili prostitutka sve bi bilo u ekstra raspolozenju i adrenalinu i fazonu ako vec nema velikana iz sveta fudbala bIVSI FUNKCIONER FSJ KARADZIC JE VEROVATNO OTISAO JER IMA JEDNO 75 GODINA a i naslednik Kokeza ce biti tu dugo dugo,smenjivace se mnogi treneri i mnogi igraci i mnogi novinari ali RUKOVODSTVO NIKAD ALI BAS NIKADA NIKO NECE MOCI DA SMENI JER TO TAKO TREBA DA BUDE A STA TREBA DA SE DOGODI DA SE RAK RANA OCISTI JER OVO JE VEC METASTAZA OVO ZAHTEVA NAJBRUTALNIJE CISCENJE OVO JE GRDILO DA GORE NE MOZE OD OVOGA pa mi vise ni u klubskom fudbalu ni sa reprezentacijom ne mozemo vise nikoga da bijemo mi sluzimo za GOL RAZLIKU istresa se svaka susa nad nama i da neko kaze gde je kraj nego stalno neke izjave kao da smo retardiran narod ALI JE BITNO DA SMO SE BORILI i da smo dali sve od sebe.Nema ljudi i velikana iz sveta fudbala u vrhu FSJ BICE SVE GORE I GORE OVO JE RASPAD DALI IMA NOVINARA KOJI NISU REZIJSKI
 
Poslednja izmena:
Svi vi koji pljujete Muslina. Sa Muslinom nismo imali igru,ali smo imali rezultat. Nismo mi Spanija pa da imamo neku igru,akcije isl. Nase je da se odbranimo i da uvaljamo neki gol ako je to moguce. Nije vam odgovaralo. Epa sad sa ovim nismo imali ni igru,a ni rezultat. Valjda ste zadovoljni. Ako se SMS proda za 150+ miliona,misija ispunjena. To je valjda i bio cilj naseg nastupa na SP?

Sve se vrti oko para agenti i čelni ljudi FSS vode glavnu politiku,imate izjavu Muslinovog pomoćnog trenera, čovek je iz Belorusije koji inače trenira klub Minsk, gde kaže da je pred dve zadnje utakmice u kvalifikacijama (Austrija i Gruzija) Muslin dobio spisak koje igrače mora da ubaci.Tad je već krenuo problem sa FSS.
 
Ljudi, manite se nerviranja... ne umemo da igramo fudbal.... klince biraju menadžeri i to prema karakteristikama drvoseče a ne prema kvalitetu i talentu.... Takve ne biraju druge zemlje zato smo mi kao uspešni u mlađim kategorijama jer naše drvoseče igraju sa njihovim slabašnijim talentima. Kad talenti odrastu desi se sve ovo.... Nemamo trenersku školu... nijedan naš trener nije bio ni blizu nekog finala još od zvezdine titule a i to se desilo spletom srećnih okolnosti.
Tako da se ne ponavljam... 'numemo da pikamo loptu'... to je mnogo prosta igra kad je igraju snažni i spretni predvođeni pametnim.

Znam da vam je teško... al tako je.
 
Neko rece da nemamo pojma tj da nam fali talenta

- - - - - - - - - -

Neko rece da nemamo pojma tj da nam fali talenta
 
slike.php
[/url][/IMG]

- - - - - - - - - -

Буњо нека ти је вечна слава .
 
Neko reče da i ćorava koka pogodi zrno... slažem se sa tim.

Učešće naših talenata na svetskim prvenstvima u kategorjama do 17 godina:

https://www.fifa.com/fifa-tournaments/statistics-and-records/u17worldcup/index.html

0 učešća.... Hrvatska na primer 3.


Učešće naših talenata na svetskim prvenstvima u kategorjama do 20 godina:

https://www.fifa.com/fifa-tournaments/statistics-and-records/u20worldcup/index.html


Srbija je učestvovala jednom i ajde da kažemo kao Jugoslavija još 1/6...
[TABLE="class: table tbl-t-most-trn, width: 100%"]
[TR]
[TH="class: tbl-teamname teamname-link, align: left"]TEAM[/TH]
[TH="class: tbl-participations, align: center"]PARTICIPATIONS[/TH]
[TH="class: tbl-editions, align: left"]EDITIONS[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
BRAZIL

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]18[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1977, 1981, 1983, 1985, 1987, 1989, 1991, 1993, 1995, 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2015[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
AUSTRALIA

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]15[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1981, 1983, 1985, 1987, 1991, 1993, 1995, 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2009, 2011, 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
SPAIN

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]15[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1977, 1979, 1981, 1985, 1989, 1991, 1995, 1997, 1999, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
ARGENTINA

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]15[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1979, 1981, 1983, 1989, 1991, 1995, 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2011, 2015, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
MEXICO

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]15[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1977, 1979, 1981, 1983, 1985, 1991, 1993, 1997, 1999, 2003, 2007, 2011, 2013, 2015, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
USA

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]15[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1981, 1983, 1987, 1989, 1993, 1997, 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2013, 2015, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
KOREA REPUBLIC

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]14[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1979, 1981, 1983, 1991, 1993, 1997, 1999, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
URUGUAY

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]14[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1977, 1979, 1981, 1983, 1991, 1993, 1997, 1999, 2007, 2009, 2011, 2013, 2015, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
NIGERIA

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]11[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1983, 1985, 1987, 1989, 1999, 2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2015[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
ENGLAND

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]11[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1981, 1985, 1991, 1993, 1997, 1999, 2003, 2009, 2011, 2013, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
PORTUGAL

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]11[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1979, 1989, 1991, 1993, 1995, 1999, 2007, 2011, 2013, 2015, 2017[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"]
PARAGUAY

[/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"]9[/TD]
[TD="class: tbl-editions"]1977, 1979, 1985, 1997, 1999, 2001, 2003, 2009, 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"][/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"][/TD]
[TD="class: tbl-editions"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tbl-teamname teamname-link"][/TD]
[TD="class: tbl-participations, align: center"][/TD]
[TD="class: tbl-editions"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

- - - - - - - - - -

Iz tog finala 2015. za Srbiju sada na ovom prvenstvu je igralo 3 igrača Grujić, Živković i Milinković-Savić a za Brazil dva Danilo i Gabriel Žezus... Toliko o talentima...

Trener tadašnje U20 reprezentacije Veljko Paunović sada vodi Čikago.
Trener Brazila vodi neki brazilski klub.

Ja vam kažem manite se fudbala a vi radite kako oćete....
 
Poslednja izmena:
Kritikuj hvali,ali ako mislis da treba da se manemo fudbala onda se ti okani pisanja o njemu i ostavi ljude koji misle drugacije.
 
Ako se uzme u obzir da Hrvatska ima 4;5 milona stanovnika ,Srbija 7 miliona,Bosna i Slovenija po 2 ,Crna gora 500 ooo stanovnika a ako se zna sta ove zemlje izbacuju u FUDBALU,KOSARCI,RUKOMETU ,VATERPOLU,TENISU VUNDERKINDOVE nije tesko zakljuciti da ne postoje prostori sa ovoliko talenata na kugli zemaljskoj a da se pritom zna da se u istim zemljama doslovno nista ne ulaze u ove sportske grane .Ali postoji gro ljudi u nasoj drzavi koji su pro zapadno orijentisani i zaslepljeni i sa podozrenjem gledaju na sve oko sebe. Mi kao drzava imamo znanja i talenta u svim zivotnim sferama ali imamo problem anarhije kriminala i bez zakonja kao u Kolumbiji i EL Salvadoru i taj sljam se kao infekcija siri i ako se podhitno ne unisti zarazice sve zdravo i kvalitetno u ovoj drzavi.

- - - - - - - - - -

 
Kritikuj hvali,ali ako mislis da treba da se manemo fudbala onda se ti okani pisanja o njemu i ostavi ljude koji misle drugacije.

Da, to si dobro napisao. Ali zar sam nisi napisao poentu da ne treba dirati ljude koji misle drugačije?

-----izbrisao stoku i stočara----
 
Poslednja izmena:
Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a zatim će te pobediti iskustvom.
 
Poslednja izmena:
ZA WUKSA Da izbacis stoku iz stala, da izbacis pcele iz kosnica ,pa da izbacis radnike iz fabrika neznam ko te je tako ucio ali ako tako uradis to je onda KRAJ ,mislim da ne razmisljas racionalno jer ono sto te hlebom hrani se ne izbacuje napolje umi se hladnom vodom popi jednu kaficu pa probaj ispocetka ali malo drukcijim stilom
 
ZA MORNARA Vidi u redu je to što si napisao i to poštujem i stalno tome težim ali što kaže naš narod prema Svecu i tropar... svakome kako je zaslužio Ako se ne ponašamo kako treba onda nismo kulturni ako ne pišemo ispravno nego krivo a ako dozvolimo da nam svi zajašu po glavi nije ni to dobro bolje bi bilo da se malo opustimo malo erotika i splavovi i starlete ko naši fudbaleri pa malo cigare malo pivo i taj rad a fudbal ćemo da igramo kad odemo u inostrane klubove nego mi krivo što brukaju ovu moju zemlju koju mnogo volim i poštujem a i krivo mi je što se u njoj nakotilo toliko nečasti i gejova i lezibejki da čoveka u mraku nemož poznati a ni po danu sve misliš pošten čovek zemljoradnik voćar domaćin a on bi se da prostiš uzio gde stigne onomad u okolnom selu vadili tipu klip kukuruza iz pozadine a takvi najviše i viču JA SAM SRBIN i ostale parole a krade na kantaru, struju, vodu, laže za porez TI I JA se veoma dobro razumemo jer smo ZEME i imamo sličan humor ali ovi ostali što misle da su VELIKI Srbi oni to ne shvataju nego se pecaju na mlad kukuruz zato dal ti se sviđa ovaj stil ako ti se ne sviđa možemo negde da sednemo da popijemo po jedno pivo i da se ispričamo
Evo zbog tebe ću da izmenim onu poruku... jer vidim da iz tebe zrači razum i tolerantnost.
 
Русија 2018
На СП Лука Миливојевић наш најбољи играч,Тадић ,Тошић,Ивановић добри , Коларов и Митровић дали су голове може се рећи прелазна оцена ,
Матић и Костић борили се у неким тренутцима али слаб конкретан резултат ,
СМС у првој утакмици прелазна оцена , у другој и трећој само нам одмогао.
Крстајић нула , оставка.
Кокеза због смене Муслина и неуспеха на СП оставка .
 
Bio je nekada stariji se secaju fudbalski selektor svetskih razmera BORA MILUTINOVIC i taj covek koju got drzavu da je vodio a vodio ih je dosta i uglavnom nebitne drzave srednje Amerike napravio je totalni bum sa svim tim indijancima i plasirao svaku reprezentaciju na mundijal a tamo nije bio topovsko meso nego tvrd orah.Tako da ne treba mnogo trositi reci o fudbalerima samo treba zameniti celo nestrucno rukovodstvo i trenera koji treba da predstavlja pola tima.Sve ovo ostalo ce se lako uklopiti u pravu formaciju i pravu atmosferu ali je potreban iskusan strateg.Iu staroj Jugi su bili treneri koji nisu imali oscilacija u svojoj karijeri koji su znali samo za trofeje i uspehe.Ali ovde je uhapsen i smenjen covek koji je Zvezdu napravio prvakom sveta legenda YU FUDBALA I SVETSKA LEGENDA DRAGAN DZAJIC a umesto njega doveden covek sa poternice Zvezdan Terzic i gde je sada CzVEZDA I KAKAV IM JE FINANSIJSKI SALDO posle par godina saradnje sa ovakvim strucnjacima .Pa posle sledi cudjenje zasto niko ne gleda nasu ligu niti je neko igra na kladionici
 
Nazad
Vrh