SCHUMAHER nozevi i dupli prsti

Ovi koje sam ja uzeo su za J.D a pasuju na Zmaja(tako mi reče tip iz Bell Impexa).Prosto se montiraju samo sam morao da pravim biksne i tek onda montaža.
Pasuju zasigurno a te biksne što ih spominješ dali ih montiraš ispod duplog prsta to je idealno jer netreba ništa popuštati već jednostavno se postavi u ležište i samo škljocne u prorez i digne se pa zakači za dupli prst, vema brza montaža i demontaža.
 
Ja sam sa adapterom dobio schumaher kosu i podizače kao ove kod Gange. Podizači su odlični i do sada nisam imao ni jedan problem sa njima, a na kosi sam odmah menjao sve noževe, jer su već bili istrošeni, kupio sam ih od firme Mikron, i tada 2009-te su bili 120 din po komadu bez šrafova(šrafove sam uzeo samo par komada za rezervu), i to orginal SCHUMAHER made in Germany sa ukucanim kataloškim brojem. Do sada sam uspeo da polomim samo jedan nožić, i to prošle godine u soji(parlogu), a radio sam i takve njive da se gazda izgubio u "soji" kada je tražio među:haha:. Nožić sam zamenio za desetak minuta, i teraj dalje, jer nemam rezernu kosu a i netreba mi. Dupli prsti su svi najverovatnije još orginal sa adapterom, a da se prefarbaju mogli bi da prođu kao novi, maltene se na njima nevidi da su radili. Dešavalo mi se kao početniku da nabodem zemlju, jednom zbog prašine nisam video lisičju rupu ::sramota::, i "zakačio" više od 50kg zemlje, ali nisam oštetio ni jedan dupli prst, niti bilo šta na kosi. Kupio sam jedan par novih orginalnih duplih prstiju za svaki slučaj da imam u rezervi, a tada im je cena bila 1200 din.
 
Nazad
Vrh