Vremenske prilike

Učlanjen(a)
14 Sep 2011
Poruka
1.921
Lokacija
Нови Град, Српска
Код мене за суботу најављују -13 степени. Гледам и не могу да вјерујем. Ја сам у недељу гледао пупољци се тек буде, али -13 је превише хладно.
 
2013031206_19_UTC+01_eta_C_sr_belgrade_1924284.png

Drugari pozdrav!
Evo i ja , nakon nekog peroda posmatranja, registrovah se i odlučih sa Vama deliti mišljenja i iskustva. Za početak, evo pomalo zastrašujućih prognoza vremena za naše kajsije u periodu subota - nedelja noć !!!! Podaci sajta weather2.....
 
Svaki sajt za prognozu daje drugacije temperature. Evo ovde ja pratim vremensku prognozu na drugom sajtu i razlikuje se od vasih.

Vremenska prognoza:



A ovako izgledaju cvetovi kod mene na kajsiji :

 
Svaki sajt za prognozu daje drugacije temperature. Evo ovde ja pratim vremensku prognozu na drugom sajtu i razlikuje se od vasih.
Мишо, дај постави пречицу ове странице да се тјешим. Када видим овамо -13 најежим се. Има да испуца дебло кајсијама. Неће бити ништа од њих.
 
Imate li nekih novih podataka o najavljenim temperaturama?Vidim da je ,,umbrella" nesto povecala temperature,juce rekli do -10,danas kazu -6 najmanja.
 
Kakvo je vreme kod vas? Vidim da mnogi kukaju sneg bla bla.. kod nas je kisa i prihvatljivih +6
 
Jak sneg, vetar i +1, sneg se lepo zadržava, krupne su pahulje, možda malo i pomogne voćkama :)
 
I kod mene sneg,-1,lepo zabeleli travnjaci.I ja mislim da moze pomoci vockama,kada stegne a pupoljak pod snegom kao izolator.Do nedelje u podne smo u ,,pracenju" situacije.
 
weather smanjio jutarnju na -3 ali svi ostali gađaju na -6 do - 8 .
s obzirom da sombor i okolina obavezno budu najladniji ne verujem u - 3.
 
A dnevnik ns u 17h ako sam dobro video negde javlja i -12 u nedelju ujutro.Kome verovati?
 
Kod mene jutros -7 novog snijeg ca 20-30 cm a ima još i starog snijega voćka spava čvrstim snom i pupoljci se ne pojavljuju
 
Nazad
Vrh