Licitacije poljoprivrednih masina

Jel gledao aukcijealdahra.rs?
Gledam ima sad traktora i kombajna jeftinih.
 
To je +pdv ?lexioni nemalo 10000sati bas je sve izradjeno jedino secke sto nisu imali,a zmaj 143 nije nikada bio registrovan verovatno da ne moze da se registruje.
 
Prikolice ce sigurno otici ovo ostalo mogu slobodno u zelezaru sa tim cenama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nenormalno je kako se ljudi zapizde i upale na tim licitacijama.Često se desi da npr.Zmaj prikolicu mozes jeftinije kupiti ispravnu,koja radi,kompletnu, od nekog čoveka od kuce u odnosu na pare koje daju za groblje na licitaciji.
 
ja bio danas sa burazerom u PKB da vidim te plugove i traktore ma toje po meni vec svoje odradilo Landini svaki ima od 15 pa do 20.000 sati i dosta ocerupani i cene su napisane bez PDV...plugovi ovi vogel not izvareni skroz a prikolice nismo ni zagledali..jer vecinom pise bes papira da su..
 
Poslednja izmena:
Povoljne mašine,ali za nekog pojedinca tamo.
Screenshot-20190727-022714-Facebook.jpg
 
Poslednja izmena:
20 000 evra za fenda 309 sa preko 16 000 sati. Jedan od njih ima prilično loš zvuk u radu, viđao sam ih na farmama u radu sa mix prikolicom.
 
A rasipaci xd ,oni pneumatski sa granama....zmajevke su dobre,jedna malo kriva sasija,no nije strasno,daleko bolje od ovih u PKB-u.
 
Mislim da vecina ipak ima,kad sam bio da obidjem prikolice od nekih desetak valjda,par njih nije imalo papire.
 
Nazad
Vrh