Licitacije poljoprivrednih masina

Opranom. Lepo je opran:osmeh: Ne znam, traktori su relativno mladi svi. Radili jesu, koliko je odrzavano ne znam. Cela flota im je McC i samo jedan Claas od 220ks.
 
Cene kao i roba. Samo na kile.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Jeste. Proslo je ok.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko upoznat sa licitacijom u Vrbasu.. Sava Kovacevic, bice sledeci vikend, interesuje me spartac, vredi li dolaziti koliko su kompletni..
 
Dajte neke informacije kada se odrzava,sta je na prodaju?Ko je vodi,nigde ništa ne piše.
 
Uprava firme Sava Kovacevic je raspisuje a licitacija je u subotu 23 u 11h.. imam screenshoot sta se prodaje sa cenama pa cu okaciti ako uspem
 
Ja uopste ne kapiram prodaju li oni ista.Pogledao sam malo cene na njihovom sajtu....pa to zestoko i za domacinske masine a ne te kombinatske.
 
Prodali kod nas germinator neki od 7-8m za 20k evra. 2-3 dizali i dizali cenu. Takodje je prevara sto na pocetne cene odmah dignu za jedan korak. Uzimanje kapare u evrima i slicno. Meni oni deluju kao nakupci sa Kosova kada bikovw kupuju.
 
Ja bih se tesko odlucio za masinu iz kombinata...radio sam tamo i znam kako smo to terali.
 
Još nekada davno pre 15-tak godina, sam prestao da posećujem licitacije koje je organizovala Jugokomercija, jer uvek, ali uvek su bile neke nameštaljke, ili su njihovi ljudi dizali cenu, ili je neko njihov licitirao za lude cifre, koje nikada nije platio, a raja se samo palila....
 
Ja sam isto prestao da idem na njihove licitacije jedna licitacija i neki lik iz Ade dodje i stoji pored i dize cenu kako ko da ponudu on ga odma poklopi i onda ako ces da licitiras morao si njemu da das 50-100evra da se nemesa u licitaciju.A ovi iz Jugokomercije sve to gledaju i cute ma jbo ti takva ciganska posla.Isto i u Feketicu jedne godine dodje neki matori kljakavi lik jedva ide,a pratio ga negi gorila i taj jadov sve izlicitirao.Licitacija toliko bila smesna da je cak sam sebi dizao cenu taj kljakavi jazavac.
 
Nazad
Vrh