Licitacije poljoprivrednih masina

Otišli smo posle treće izlicitirane prikolice koju su doterali čini mi se do 300,000....
 
Danas bila licitacija polovnih masina u Almeksu, cene astronomske mislim da se nista nije prodalo, trebalo je da napravim koju sliku al nas kisa pozurila.
 
Ja sam bio u Bogarasu na licitaciji danas. Ljudi kolko oces, al se slabo sta prodalo. Msm svega 2 torpeda i 2 539. Veliki traktori, prikolice,sejalice,kombajni,hederi i jos neke masine bez zainteresovanih.Malo je tragikomicno to sa cenama, dodje 500 ljudi, a onda se ne proda ni 10%mehanizacije.Treba smanjiti apetite....

Osim toga cena case 240 za koji na prethondoj strani pise da je pocetna 15000 eura ispostavilo se da je pocetna oko 2,18 miliona dinara sto je skoro 18k eura.....
 
Pozdrav! + Hesston i Gusenicar BNT Prodato, Neznam kako, bez licitacije ! To je Mucka...
 
Pozdrav! + Hesston i Gusenicar BNT Prodato, Neznam kako, bez licitacije ! To je Mucka...

Ma hajte molim vas jel to stvarno moguce,bez zajebancije ali vako na zobnatici (kod arapa) jos dok je bilo u planu prodaja mehanizacije jd-ova i rusa dosli nadasve poznati trgovci mehanizacije dve firme i obe onako za ruse znam nudili 2000 znaci cigani su za njih g-o-s-p-o-d-a.rusi su negde 2000-to ne stariji a za jd ne znam ali moze se saznat
 
@rudy

Sledeci put malo bolje razmisli kada pises nesto.

Prodato je na licitaciji ljudi su se na kraju javili i redovno je prodato licitacijom.
 
Kad će biti drugi krug? Mene je interesovao Zetor ali nisam stigao na licitaciju.
 
Ja sam bio u Bogarasu na licitaciji danas. Ljudi kolko oces, al se slabo sta prodalo. Msm svega 2 torpeda i 2 539. Veliki traktori, prikolice,sejalice,kombajni,hederi i jos neke masine bez zainteresovanih.Malo je tragikomicno to sa cenama, dodje 500 ljudi, a onda se ne proda ni 10%mehanizacije.Treba smanjiti apetite....

Osim toga cena case 240 za koji na prethondoj strani pise da je pocetna 15000 eura ispostavilo se da je pocetna oko 2,18 miliona dinara sto je skoro 18k eura.....

I ja sam bio... Jbg ne mogu da te prepoznam kad nisi u tim zatamljenim naocarima u 82.1 :haha:
Posle neprodanog fergusona, BNT-a, hesstona, i te "dobre prikolice, samo mu fali tocak" sam otisao kuci.
 
Za koliko je otisao heston???? nisam mogao da cekam da dodju do njega otisao sam u Sentu na vasar da pojedem pljeskavicu i popricam sa clanom igordulic :ppozdrav:
 
Napisi lepo sta je bilo mucka lepo detaljno, ako vec optuzujes nekoga za nesto onda objasni celu situaciju.

Ja mogu da vam slikam zapisnik za te dve stvari pa da vidite i ko je licitirao i ko je kupio. Necu to da radim samo iz razloga sto pises gluposti bez ikakve osnove.
 
I ja sam bio... Jbg ne mogu da te prepoznam kad nisi u tim zatamljenim naocarima u 82.1 :haha:
Posle neprodanog fergusona, BNT-a, hesstona, i te "dobre prikolice, samo mu fali tocak" sam otisao kuci.

Napisi lepo sta je bilo mucka lepo detaljno, ako vec optuzujes nekoga za nesto onda objasni celu situaciju.

Ja mogu da vam slikam zapisnik za te dve stvari pa da vidite i ko je licitirao i ko je kupio. Necu to da radim samo iz razloga sto pises gluposti bez ikakve osnove.
Više ljudi koji su bili prisutni kažu da nije prodato na licitaciji...Nije samo rudy nego i dulkaarpad, a sad sam pitao kolegu koji je bio, i on se tako seća da niko nije licitirao za hestona...
 
Nazad
Vrh