Svinjokolj i ulazak u Evropsku uniju

Otkud vakcinisu od kuge , to je skoro svuda zabranjeno u europi odavno.

Bila neka sl tema ( kod Marica " cirilica " ) u kojoj su ucestvovale i osobe iz resornog ministarstva pa je receno kako je u duhu priblizavanja

Evropi s teskom mukom doneta odluka da se konacno prestane sa pomenutom vakcinom u Junu 2017 god .

Zasto se od toga odustalo djavo bi ga znao .:sta:

Inace u istoj emisiji rekose kako se od momenta prestanka davanja vakcine ceka jos 3 god pa se tek onda dozvoljava izvoz svinjetine na trziste Eu .

Bas me interesuje kako ce se u celu pricu ukljuciti i Nemacka firma " Tenis " koja navodno planira

da na ovom trzistu zapocne proizvodnju i ulozi 200 miliona evra .

Pazite sad ovo , na teritoriji sa koje je zabranjen izvoz Tenis u kooperaciji sa drugim ( srpskim ) proizvodjacima proizvode

mesne preradjevine i plasiraju gde ??? ( izgleda sve kod nas :haha: )
 
Poslednja izmena:
sada da cekam tri godine bice ko slonovi. a najverovatnije da su jeli i modifikovanu soju koju kupim u hrani.pa tek xleb od psenice prskane raznoraznim insekticidima fungicidima pesticidima.a mozda smo mi postali reizcidentni kao biljke bakterije i virusi.
 
Vredi !!!!
Po prvi put sam imao iskustvo, tj. koristili smo takav (sličan) omamljivač, strašna stvarčica!!!
Krmak ni ne mrdne, bolje je od pištolja, koji posedujem, i koji sam do sada, iz masivnu sekiru, koristio...
Sad samo da skupim lovu (i petlju) i kupim takvo nešto za iduću sezonu klanja....
 
Skupilo se drustvo u subotu, i tako svake sledece do nove godine, ko izdrzi, izdrzaoje...
DSC_1106.jpg
[/URL][/IMG]
[IMG
][/IMG]
 
@mica, kao fazon za cigu kad su ga pitali sta radi u Austriji, kaze radi na dugme, stisne dugme stigne dzak, dzak na ledja i tako :haha: Tako i moja automatika :haha:
 
Mi smo malo ranije delovali pa smo stigli i do ovog dela sa poslednje slike
IMG_20171111_070038.jpg
[/URL][/IMG]

IMG_20171111_084820.jpg
[/URL][/IMG]
24273043_1940705062624831_294127850_n_1.jpg
[/URL][/IMG]
 
И за лечење мамурлука

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh