Uplate za majice i kačkete 2013

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.459
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
I ove godine pravimo akciju kupovine kvalitetnih majica i kacketa sa znakom Poljoinfo foruma. Majice su polo(sa kragnom i dugmicima). Komplet majice i kacketa ce kostati 1005din. Uplate mozete izvrsiti na ziro racun:
za-majice.jpg

Kada uplatite posaljete mi pp na forumu sa Vasim imenom,prezimenom,punom adresom i brojem mobilnog telefona i potrebnom velicinom majice.
Akcija ce trajati do 15og aprila kada ce biti zadnji dan za uplate kako bismo stigli do predstojeceg sajma da se opremimo.
Ovako izgleda majica
13030013.jpg

A ovako kacket(bez ove reklame za NS seme)
13030014.jpg
 
Zamolio bih clanove kada mi u P.P. Poruci pisu podatke da idu sledecim redosledom zbog moje kasnije lakse evidencije na sledeci nacin:
Nick velicina majice ime i prezime mesto postanski broj ulica i kucni broj,broj mobilnog.






- - - - - - - - - -

Ako uplacujete u Erste banci onda je obavezno slikati i uplatnicu koju cete zajedno sa podacima poslati p.p. porukom iz najprostijeg razloga kad mi uplatite u Erste banci ne stigne mi ime uplatioca,nego pise da je uplatioc Erste banka.
 
Akcija je zavrsena,clanovi dobijaju majice neki su dobili,neki ce dobiti do utorka. Interesuje me da li Vam odgovaraju velicine i kako ste zadovoljni samim kvalitetom izrade ?
P.S. Do sad sam jedinu primedbu dobio na AKS iako smo imali pogodjenu cenu od 220din za paket bez obzira na masu oni su naplacivali kako su hteli...
 
Paket primljen danas,odgovara velicina,zadovoljan sam kvalitetom naplatili su samo 220 din cudo od njih uvek podignu cenu.Pozdrav.
 
Mogu da primetim,da je izrada logo-a na kacketu mnogo losijeg kvaliteta nego proslog puta.
Prosli put je stepan,a ovo sad je neka sito stampa ili vec kako se kaze.
Velicina je ok,meni.
 
Da bi radili vez mora biti veca kolicina porucenih kacketa koju mi nismo uspeli da sakupimo,zato je isla nalepnica. Istina mogla je biti veca,ali sta je tu je.
 
Meni je majica ok,a kačket mi nije bitan.Ne nosim ga.
A dje je nick na maji?
 
Jeba ga ti,pa mog'o si ga turiti,pa ako treba i koju banku dodati.
Ma kak'i Sloter.
Spajder breee.
 
Nisam obecao pre same akcije NICK,bilo je svasta u planu da je bila veca kolicina od nekih 100 tinak komada jer je ovo dosta ajd da kazem jeftina akcija i svi nosimo bar majice,ako ne i kackete,a na kraju ipak ispade malo porudzbina tako da je cena svakog kompleta bila veca od planirane pa nije ostalo novaca da se napise nick,naprave privesci ili nesto trece....
 
Nazad
Vrh