Uplate za majice i kačkete 2013

Ne vredi.Majstor je štelovao babinu Singericu i od onda neće da štepa pa da se ubiješ.Ljušo trebao si mu pokazati Sremsku kulen zmiju iz tvoje domaće radinosti i bilo bi i čakšira sa sve žaketom u paru. :haha:
 
Tebi ce isporuka biti naplacena,ali cekam Slavka da ga zajeb** da on vozi,pa onda ja mogu da napojim gusu. :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Maticu mozda bi majstor da se vrati na mesto zlocina ? :osmeh:
 
Mog'o je neko i da se slika u kompletu,ali samo do struka noge nas ne interesuju. :haha:

Slika po želji (do struka) našao sam 2 dobrovoljca a 3. komplet je moj
dscn0537.jpg
[/IMG]
North ARMY Živ bio pa se oženio i ceo FORUM ti u svatovima igrao :haha::haha::ppozdrav:
Veličine su OK
 
Paket stigao, sadržaj bez primedbe, a SERONJE iz AKS-a su uzele 300 din...
 
O uter'o im materi a licno sam popunio 32 uplatnice ako se ne varam na 29 komada sam ja popunio da su troskovi slanja 220din i to nisam prva 2-3 paketa popunio cenu,pa je kasnije radnik AKS-a dopunio te papire i napisao 220din,a kako su oni to zaokruzivali na 270-300din...
 
Nevezano za ovu akciju, ovi iz AKS-a imaju taj običaj da zaokružuju. 20-30-40 din uzimaju više bez pardona. Nije mi žao te siće, uvek kažem "uredu je" kad krene da se džepuje za kusur, ali da ovako oni saminicijativno uzimaju bakšiš mi je džiberski!

p.s. Danas sam opasno besan! :osmeh:
 
Dukej sad sam gledao onu kopiju sto dobijem od AKSa i za tebe pise 220din paket,a k'o da je to nesto za tebe 80din to nije ni cela kila semenske soje,a koliko treba da se useje... :ppozdrav:
Jbg izvini ali nema druge,sad sam se cuo sa drugom iz Despotova kod njih je prava muka,ovo sve jos nekako ide u hodu.
 
Dukej sad sam gledao onu kopiju sto dobijem od AKSa i za tebe pise 220din paket,a k'o da je to nesto za tebe 80din to nije ni cela kila semenske soje,a koliko treba da se useje... :ppozdrav:
Jbg izvini ali nema druge,sad sam se cuo sa drugom iz Despotova kod njih je prava muka,ovo sve jos nekako ide u hodu.

Znam da piše 220 din, video sam. Paket je primila moja mama i ona je žena platila koliko joj je ovaj iz AKS-a rekao.
Nisam ja besan zbog 80 din :osmeh: već zbog soje, a ovo se samo potrefilo. :osmeh:
A što se soje tiče, može lako da se desi da ništa i ne diram. Kad sam mogao da prebolim 5 vagona kukuruza, mogu i ovo malo ne nikle soje. Pogotovo kad vidim kakva je nesreća zadesila ove u Despotovu. Samo da je zdravlja...
 
Nazad
Vrh