Becki plavi kunic

Ukoliko neko zeli da zapocne sa plavima dajem maticno jato povoljno,posto sam presao na druge rase.
 
Evo drugovi da se pohavlim sa prinovama ženka prvakinja 9kom u leglu stari 22 dana:ppozdrav:

attachment.php
 
E druze, kako bi ih rado odmah kupio jer ih obozavam ali si aleko, pa i to bi nekako resili medjutim problem je granica. Neka su ti zivi i zdravi i mnozili se dugo godina. Pozdrav.
 
Ja sam donosio kuniće iz Hrvatske "šverc komerc" sistemom, a prijatelji odande su mi donosili legalnim putem, samo se dobije potvrda od veterinara da su zdravi i još neki dokument i na granici kažeš da su to kućni ljubimci. Tako su meni doneli. Čak je i jedan bečki plavi mužjak došao tada u Srbiju.
 
Drobac, ja bi uzo par sa papirima tj sa veterinarskom dozvolom ali nema ko da mi donese. Vide cu da ih nadjem ako mogu u okruzenju ili pravac Megi .
 
Vlado, ja sam zainteresovan za becke plave i uzecu jedan par, naravno da nisu u srodstvu. Prvo mi je problem prevoz , a i kaveze jos nisam zavrsio tako da ne znam kad cu ih zavrsiti jer nemam vremena zbog drugih obaveza. Ali je vazno da cuvas becke plave pa cu te ja kontaktirati kad budem sve zavrsio. Posalji mi e-mail i tel. na pp. Pozdrav.
 
fotografija0051.jpg


fotografija0135.jpg

Muzjak Beckog plavog-prva slika je s pocetka marta a druga od pre neki dan
lepo je porastao ali kilaza znatno manja u odnosu na hajkoma njegovog uzrasta,al je zato lepsi:osmeh:
 
Resio sam ponovo da gajim Becke plave,dobro su mi se pokazali pri ukrstanju sa drugim rasama.
 
Nazad
Vrh