Šta ste radili danas ? 2 (drugi deo)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.360
Lokacija
Apatin
Pošto je prva tema prešla 100 stranica i postala velika otvara se ova kao nastavak.
 
danas veliki odmor posto smo juce pocrkali na njivi cale,brat i ja smo uspeli pre :kisa: da donesemo 5 Kj deteline na kojoj je bilo 1050 bala. a veceras nam pocinju boemski dani u sklopu slave sela koji traju 3 dana pa u programu ima i takmicenje u kartama(tri nanovo) tako da veceras ucestvujem na kartanju
Post je spojen: [time]1248007550[/time]
_________________________________________________
da s nadovezem jos za vrstu zemlje e moji drugari dodjite vi kod mene da vidite sta je tvrda banatska crnica hvala bogu nije u svim delovima atara tu 560 sa dve brazde cici kad ore uglavnom 3 sporohodno
 
Danas nedelja pa odmaramo, kuvao sam kotlic, to mi je bila danasnja zanimacija!
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
a ne zoveš da se proba. :nono: :nono:
Koliko nas je bilo uplasio sam se da ce biti mali kotlic... No na svu srecu ipak je bilo dosta! Nisam znao da volite zeciji gulas paprikas!
 
Vratio se sa planine /stariji Kiraj/.Izbegao ovu vrucinu ,a bogami jutros se skoro smrzo ,temperatura od 8-10 stepeni uz jaku maglu.
 
Hej mityoo a jer bilo dosta ljute paprike u tvom gulašu jer sa tim je pravi gulaš.Mora da je bilo fino .Nauči nas kako ti spremaš gulaš? :D :bravo: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1248037220[/time]
_________________________________________________
danas veliki odmor posto smo juce pocrkali na njivi cale,brat i ja smo uspeli pre da donesemo 5 Kj deteline na kojoj je bilo 1050 bala. a veceras nam pocinju boemski dani u sklopu slave sela koji traju 3 dana pa u programu ima i takmicenje u kartama(tri nanovo) tako da veceras ucestvujem na kartanju

Ej Dragane što me nisi zvao da se i ja takmičim u kartanju-kanda bi vas sve pobedila onako penzionersli
:haha: :haha: ::svaka cast:: :bravo: :ppozdrav: :ppozdrav: :D
 
@ ljupce nije problem samo ako znas da igras "tri nanovo" inace odakle si?
danas drljao ugare i sad cekam da krene trava pa da prskam
 
Istanjirao 12 kj strnjike ,jos se nije prosusilo lepo pogotovo gde su bili redovi slame.
 
danas ujutro od 5 do 7 sati smo selektirali 25meteri graska u uvece bio sam da setvospremiram ugar jer je pala dobra kisa i korovi su poceli da nicu pa sam presao 2 prohoda setvospremacem i resio se korova :ppozdrav:
sada gledam forum i facebook i na you tubeu slusam rammstein sonna complete :D :veseljak:: :ppozdrav:
 
Vrsili jari jecam, ostalo za sutra jos 4 kj ali cemo ujutro prvo da spakujemo detelinu pod krov, jer od subote stoji na prikolicama...(pokrivena ceradom) a treba jos i slamu izbalirati, ostalo mi je jos oko 10kj
 
Nema šta nisam radio danas i ovih dana.Do podne kosim deteline od podne baliranje pa tako u krug već danima.
 
Matić je napisao(la):
Nema šta nisam radio danas i ovih dana.Do podne kosim deteline od podne baliranje pa tako u krug već danima.
A sto presujes poslepodne? Ja uvek presujem prepodne dok jos ima vlage da nelomi list vec i on ostane u bali! A kad se osusi sav otpadne!
 
Radim i ja detelinu pre podne i noću a posle podne slamurinu koje nema.Nisam napisao u pravom konteksu pa je došlo do zabune druže
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh