Voćarstvo - literatura i linkovi

Ja od tih usaid imam samo:

rs_ekonomska_analiza_proizvodnje_i_plasmana_tresnje_i_visnje_u_srbiji.pdf
RS_Sweet Cherry Manual Serbian.pdf
 
Cijepljenje i rezidba voćaka. Autor Tomislav Jemrić.
Moze li neko da mi kaze da li ova knjiga može da pomogne nekom ko zeli da nauci kako da kalemi voce? U opisu stoji da ima detaljno prikazan postupak... Inače, nemam nikog ko to moze lično da mi pokaže.
Knjiga je skupa, pa da je ne kupujem ako je za ljude koji o tome vec puno znaju...
 
Cijepljenje i rezidba voćaka. Autor Tomislav Jemrić.
Moze li neko da mi kaze da li ova knjiga može da pomogne nekom ko zeli da nauci kako da kalemi voce? U opisu stoji da ima detaljno prikazan postupak... Inače, nemam nikog ko to moze lično da mi pokaže.
Knjiga je skupa, pa da je ne kupujem ako je za ljude koji o tome vec puno znaju...




Onda uzmi oid Medigovića kalemljenje voća i sve će ti se pokazati, a najvažnije je da kreneš sam raditi.
 
Postavio sam link u postu iznad tvog, imaš je kod mene u folderu https://drive.google.com/folderview?id=0B88R-xx2DjIZejZRSXRxTXV3Z0k&usp=sharing što se tiče kalemljenja:

- Obuka za kalemara
- Tomislav Jeremić - cijepljenje i rezidba koju tražiš
- Miladin Šoškić - savremeno voćarstvo, dotačinje se i kalemljenja

p.s. moraš biti ulogovan na google servis (gmail, youtube...), možeš da otvoriš da čitaš ili da downloaduješ.
 
Ima li negde da se nadju programi zastite za sljivu i krusku od Bayer ili Basf?Nigde na netu nisam uspeo da nadjem pa ako ima neko bio bih zahvalan da mi pusti na mail.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh