Povrtarstvo - literatura

ok,nije bilo sa losom namerom. ipak dali neko zna gde mogu da nadjem knjigu vo djinovic- svet voca i povrca.
 
Baš si uporan, zašto baš tu knjigu??
Izgleda da je nema na netu. Šta ćeš i to se dešava :)
 
i ja sam trazio i nisam je nasao,pa reko mozda neko drugi zna gde bih mogao da je nadjem.
a tu knjigu trazim jer u njoj ima bolesti i zastita povrca i dosta objasnjenja o proizvodnji.
ako znas neku slicnu toj knjizi...javi... :cao:
 
jel mozes da mi kazes koja je izdavacka kuca izdala tu knjigu, pa da pogledam po izdavacu,mozda tako uspem da je nadjem.
 
Eto tolika jagma za knjigom koju izdaje semenska kuća:haha: potraži pravu nezavisnu stručnu literaturu!!!

Možda je i dobra knjiga, da ne grešim dušu, ali....
 
Koliko je meni poznato čovek je odavno napisao knjigu a relativno skoro otvorio semenaru, mnogi je proizvođači hvale.

goraoo, javi ako i gde nađeš knjigu ili da se organizujemo za kopiranje ako je ne bude bilo.
 
probao sam ponovo da nadjem knjigu,ali nema nigde,ako slucajno nadjem javljam...

ako znate dobru knjigu, prvenstveno o zastiti povrca , i proizvodnji povrca javite javite... :ppozdrav:
 
Da li je neko preplaćen, ili kupuje, naučno-stručni časopis "Savremeni povrtar"?
 
@rajicevojezero
Nesto mi poznato ovo jezero.Mladji Rajic verovatno,od starijeg nema vajde:riba::haha:
Pozdrav komso ima li ribe,pusti literaturu.
 
dobar dan druze,imal zimee :osmeh:.imateli mozda nesto o bijelom luku,poceo sam da sadim prosle godine zasad malo al ako bude islo moza i vise. eto toliko unapred hvala i pozzz
 
Nazad
Vrh