Naučno-stručno savetovanje Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu

Semenar

Član
Učlanjen(a)
1 Nov 2011
Poruka
84
Lokacija
NS
Poštovani proizvođači i forumaši,

Imam tu čast da vas pozovem na prvo naučno-stručno savetovanje u organizaciji Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu, Departmana za ratarstvo i povrtarstvo. Naziv savetovanja je "Poruke minule godine i nova setva".

Više o savetovanju u attach-mentu

picture1rip.png
[/IMG]

picture2kx.png
[/IMG]

plakatzasajt.jpg



Za sva pitanja smo vam na raspolaganju u ovoj temi!

Svako dobro i nadamo se da ćemo se videti
 
Hoce biti organizovano nesto napolju onako da bude vise standova ili ce biti u velikom holu izlaganje standova ?
Iiii jel znate mozda sta ce biti sa onim studentima koji te srede u 10h imaju test iz jednog predmeta usko vezanog za temu savetovanja ?
 
Hoce biti organizovano nesto napolju onako da bude vise standova ili ce biti u velikom holu izlaganje standova ?
Iiii jel znate mozda sta ce biti sa onim studentima koji te srede u 10h imaju test iz jednog predmeta usko vezanog za temu savetovanja ?

Sve cemo srediti :). Samo reci kod koga i bice +. Standovi ce biti u holu ispred amfiteatra.

Svi ste dobrodosli :)
 
Samo da vas obavestim da će biti oko 20-ak štandova sutra, Poljoprivrednik i Gazdinstvo, Biljni lekar, osiguravajuća društva i naravno semenske kuće, koje nas sve najviše i interesuju. Dakle od proizvođača semena će vam se predstaviti: Zemun Polje, AS hibridi, MK group, Pioneer, Semenarnacoop, KWS i NS seme.

Nadamo se da ćemo se videti u što većem broju. Predavanja će se odvijati u Amfiteatru, ali će biti moguće pratiti ih u holovima fakulteta, predavaonici P1, putem direktnog streama
 
Direktan stream samo u okviru fakulteta ili ce biti i na internetu?

Ove godine sam na fakultetu, ali od sledeće sigurno i on line...Kasno sam se setio toga :), a prva nam je godina da pravimo, pa nam nemojte zameriti

@North Army vidimo se, motaću se ja po holu sa gostima
 
Nazad
Vrh