Naučno-stručno savetovanje Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu

Da ponesemo neku pljoskicu da nazdravimo za uspesno otvaranje prvog naucnog skupa ? :osmeh:

Gde ima toliko ratara ima i pića :), biće nešto da se nazdravi

- - - - - - - - - -

Na kraju je sjajno proslo. Sve je funkcionisalo kako treba, u Amfiteatru je bilo na otvaranju 450-500 ljudi, kasnije se malo rascistili. Tehnika funkcionisala, mnogi su pratili skup iz drugih predavaonica i sa hodnika, gde je takodje bilo streamovano. Sve semenske kuce su se pojavile, po njihovim pricama prilicno su zadovoljni. Proizvodjacima pre svega hvala na tolikom odzivu. Nadamo se da cemo biti jos bolji sledece godine.

Upoznao sam i @spajkija, forumasa i naravno nije proslo bez dragog nam admina @North Army-ja :-D
 
Za prvi put odlicna posecenost i dobra organizacija.Hvala na pozivu,vredelo je doci i poslusati izlaganja.Kad god bude nesto organizovano sa ciljem povecanja naseg znanja u ovom poslu kojim se bavimo slobodno nas obavestite. ::svaka cast::
 
Bilo je tu jos 3-4 forumasa,kolega sa fakulteta...sve u svemu zanimljivo predavanje. Jedino sto sam od profesora Zekica ocekivao neke konkretnije podatke s obzirom na struku,no nema veze kad ga vidim na hodniku licno cu mu predloziti plan sledeceg izlaganja.
Inace za mlade organizatore-domacine Velimira Mladenova i Srđana Šeremešića sve pohvale. :ppozdrav:
 
Slikao je Čedo Keco i fotograf Instituta, tako da će biti slika ubrzo....

Od mene jedna
wp001985.jpg
 
Bilo je odlcno.Jedina zamerka je nepostovanje satnice izlaganja.Morao sam malo ranije da napustim predavanja
 
Bilo je odlcno.Jedina zamerka je nepostovanje satnice izlaganja.Morao sam malo ranije da napustim predavanja
Nažalost kasnili smo na početku, jer se press konferencija odužila. Nisamo očekivali toliko novinara. Izvinjavamo se zbog toga i nadamo se da ćemo i to ispraviti za sledeći put

Hvala na poseti i komentaru
 
Zanimljiv0 je bilo saslušati šta imaju da kažu naši eminentni stručnjaci, al me negativno iznenadilo izlaganje profesora Crnobarca, je lono što je on izlagao je čista teorija koju bilo koji proizvođač zna koji je ikada sejao soju... Ja sam morao malo ranije da napustim predavanje i žao mi je što nisam slušao prof. Zekića...
 
odlicno je bilo, mada mi je zao sto nisam bio skroz do kraja predavanja, imao sam nekog posla ... svaka cast na organizaciji i da predje u tradiciju:bravo:
 
Nazad
Vrh