Poljoprivrednici pecaju na Zmajevackim jezerima-druzenje

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.420
Lokacija
Futog
Otvaram ovu temu sa namerom da organizujemo druzenje clanova ovoga foruma na Zmajevackim jezerima. Sam naslov teme govori da cemo pecati, druziti se i lepo provoditi uz kotlice, rostilje i pice.Po mom misljenju organizaciju druzenja treba da iznesu i organizuju clanovi ovoga foruma a pecarosi. Druzenje treba da se odrzi negde u maju ove godine, i zamisljeno je tako da bude prisutno sto vise clanova, a pozeljno je da na druzenje povedu koga oni zele od porodice ili prijatelja. Molim sve clanove, a pre svega pecarose sa ovoga foruma da daju svoje predloge i da se ukljuce sa savetima za organizaciju druzenja.:ppozdrav:
 
Ako se dogovorimo za datum moramo odmah rezervisati mesta, a za to cemo zaduziti clana "zima". On je sa njima naj bolji, kao domaci je tamo.
Mislio sam tamo da malo pecamo, normalno ko zeli, druzimo se upoznajemo, kuvamo rostiljamo uglavnom da nam lepo prodje dan.
Ovako tamo izgleda teren:
16j0vbr.jpg
sxngr8.jpg
smag3q.jpg
rhit7k.jpg
 
Poslednja izmena:
Podrzavm i svidja mi se ideja oko druzenja i pecanja. Samo mislim da 1maj je los datum kako zbog nas tako i za domacine jezera! 1 Maja vecina nas vec ima neko tradicijonalno mesto i ekipu kako proslavljaju praznik pa mislim da ce biti jako slab odaziv clanova a i na jezeru za prvojajske praznike ima dosta kampera pa ce domacin uvek dati prednost nekom ko dolazi da peca dva tri dana nego nekom ko ce doci samo na dan. Za rezervaciju mesta nije nikakav problem svako moze da nazove i rezervise mada je to dosta nezahvalan posao (jednom sam se opeko pa nebi vise) nego nastaje problem kad neko otkaze dan ranije da nece doci ili uopste ne dodje a to mesto neko mora da plati posto nece domacin da bude na gubitku! Samo treba napomenuti da se na jezeru peca iskljucivo saran na 3 dubinska stapa da se ljudi u tom pravcu pripreme. Neznam kako je to Dusko zamislio ali na jezeru moze bukvalno sve da se pece da se kuva za sve svako za sebe pice moz doneti moze kupiti na jezeru kako god mada to su sve sitnice koje se resavaju usput bitno je da ima volje.
 
Imamo jos vremena, moramo videti tamo negde pocetkom aprila dugorocnu vremensku prognozu pa onda odrediti datum druzenja. Vazno je da nas sto vise ima dobru volju za druzenje i za organizovnje skupa.
 
Nazad
Vrh