Trenutna cena pšenice 2009 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zrenjaninac

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2008
Poruka
3.136
Lokacija
Zrenjanin
Evo teme da imamo uvid u cenu pšenice iz gradova i sela naših forumaša. :ppozdrav: ::novac::
 
Odg: TRNUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

ovde isplacuju 8,5 din odmah a kasnije kad se bude znala cena daju ostatak. lopovi
 
Odg: TRNUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Danas sam se čuo sa produktnom berzom NS i tamo je cena pšenice u ponudi 12-12.5 bez pdva
Kod nas isplaćuju oko 10din :nono:
 
Odg: TRNUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Ovde se još ništa ne zna ni kome će se predati ni koliko ko plaća.Tek je počela žetva i nije u zaletu.Javljam kako je čim nešto saznam
 
Odg: TRNUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Od mene je jedan kupac trazio stare psenice da kupi jedno vozilo.Nudio je 13,5 din,mozda i to nesto znaci.
 
Odg: TRNUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Kodnas placaju 8 kao akontaciju a tacnu cenu neznaju, a zetva prikraju...
 
Odg: TRNUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Ni kod mene se ne zna cena a pojedini nece ni da je otkupljuju, samo primaju za razduzenje repromaterjala od jesenas!! :sta: :sta: :sta: Luda kuca!!!!
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

bio danas tamo gde sam pravio ugovor i cena je 8,4 avans a kasnije kad se odredi cena dace ostatak ili ako neko hoce sad moze dobiti 10,00 i to mu je konacna cena znaci ako zito bude vise od 10 nece dobiti razliku. a od ove godine ko nema prijavljeno gazdinstvo ne moze dobiti pdv na zito znaci ako cena bude 10 ja cu toliko i dobiti a ko ima gazdinstvo on dobija 10,5 tako mi rekose u mlinu,mora drzava uzeti harac ovako il onako pa ti vidi sta ces ::samo bes:: ::samo bes::
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

u selu pivnice za zito placaju svega 6 dinara i to je akontacna cena i jos ce se isplacivati dodatak kad se bude cena znala ali ovako 6 dinara je cist gubitak i ljudi su prestali da prodavaju zito po toj ceni a kolko sam ja cuo zito nece biti skuplje od 10 dinara :nono: ::novac:: :udri: svima ce se zgaditi ovogodisnja cena zita pa ga dogodine niko nece sejati :nono:
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

9,45 din sa pdv-om, konacna cena, isplata za dan-dva.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

ZZ Basaid 9,5 + pdv isplata do pola avgusta.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

kod nas zaki placa 9,5 neznam gde je plus ali dobicemo i pdv.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

haaaa svaki dan slusam 9.5 din i po selu i TV i ovde dodje mi da natovarim prikolice i prospem u reci dok televizija snima :udri: :udri: :udri: mislio sam malo mehanizacije da obnovim ali oces!
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

meni su nudili 9,53 onosno 10 sa pdv ja sam mudro odbio, e sad dobijam vec 9,2 bez pdv to bi vec mogao prihvatiti :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh