Kakvu zaštitnu masku koristiti pri prskanju voćaka

Sale

Član
Učlanjen(a)
20 Maj 2008
Poruka
824
Lokacija
Srem,Petrovčić
Sto se tice zastitne maske ,to je bi bilo sledece pitanje : Sta koristiti i cime ste zadovoljni ?
 
sale jasam kupio odmah i zaštitnu masku tu u toj prodavnici i mogu ti reći dasam zadovoljan za početak mada ću kupiti neku pravu ali to moram dobro potraziti , zato što kad duva vetar nije baš svejedno kad prskaš , leti rosa na sve strane :nono: evo slike
2ut6ryc.jpg
okrjw8.jpg
i još nešto ovo belo platno neskidaš kad koristiš jasam u početku skidao ja mislio to je samo kao zaštita kad stoji dase neisprlja guma koja dolazi na lice i onda sam jednom stavio masku sa tim zajedno i mnogo je bolje , em ti bolje dihtuje i skuplja znoj , i posle samo opereš u mašini i koristiš :cao:
 
Conferans kako se zove ta maska i koje proizvodjač ? de se može nabaviti i koliko traje filter? ako se uopšte menja :sta:
 
2004 sam se otrovao sa zimskim prskanjem Bakarnim krecom prskao bez maske gusenje,inekcije....
posle sam krenuo da koristim vojne i sad planiram ovakvu da kupim marke Spring oko 550evra je zvao sam namaju trenutno cekam da stigne.
dsc00328fp.jpg
 
Ja imam ovakvu kao na prethodnoj slici i mogu reći da je ekstra. Vazduh je filtriran i nista se ne oseća. Mali je problem kada je previse toplo i to što pada magla na staklo pa mora često da se briše.

Pošto je koristim tek nekoliko meseci zanima me koliki je vek trajanja filtera i akumulatora i da li ih ima u prodaji.
 
Zaštita čovekovog zdravlja pri hemijskim tretmanima je veoma bitna. Maska koja je na slici iznad je marke Spring i jedna je od najboljih maski. Postoje 2 vrste: jedna je kao na slici da ima dražanje na ramenima a druga vrsta nema čvrst deo koji naleže na ramena ali maska takođe radi na filtere.
Rezervni delovi za maske se mogu naći, samo se treba poručiti kod pravih ljudi koji prodaju takve maske. Kad sam ukucao Spring maske na guglu izbacilo mi je firmu Agrol. Mislim da bi vam oni obljasnili koliki je vek filtera kod tih maski i akumulatora. Pozdrav :cao:
 
Nemojte stedeti pare kupite kvalitetnu masku npr spring sa tri filtera i akumulatorom ja je imam tri godine stvarno vredi
 
nisam video ko nudi, već sam hteo da kažem forumašima kakvu masku koristim, a taj link mi je prvi izašao, zašt bih davali za maske 10 000 RSD kada ovakvu na otpadu mogu da kupe za 1 000 RSD..
 
apsolutno se slažem, ali ako koristite polovnu vojnu masku i novi filter zar to nije dovoljna zaštita, samo sam ispisao moje mišljenje da je bolje kupiti masku za npr 10 evra neko dati pravo malo bogatstvo za masku, bolje te pare investirati u nešto drugo... ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1293574942[/time]
_________________________________________________
34yadj7.jpg


evo, kabanica do zemlje oko 600 RSD, rukavice oko 200 RSD i prskalica oko 15 000 RSD, opremio sam se ceo za manje od 16 000 RSD...
 
bilo bi glupo kada bi rekao da radi loše, jer sam prezadovoljan, nije reklama, ali ne mogu da shvatim iskreno da neko da 55 evra za masku, ok stvar prestiža, ali mnogo je to ::novac::
 
Za mene su vojna maska i kabanica iz kompleta za civilnu zaštitu ili sl. sasvim u redu.
Potpuna zaštita a cena nije prevelika. Prilike su takve, inače da ste nekada hteli da kupite takvu zaštitu platili bi debelo. Zaista se nije igrati sa prskanjem.
 
Nazad
Vrh