Kakvu zaštitnu masku koristiti pri prskanju voćaka

Ima naravno. Skupi su, čini mi se. Nešto oko 3.000, ako se dobro sećam.
Ja sam kupio na AE za oko hiljadu.
Evo nešto slično:
https://s.click.aliexpress.com/e/cEm4nQic

Naručio sam i celu masku za oko 3.000 dinara, za delove.
https://s.click.aliexpress.com/e/d1gwPGy
e hvala na linku!,i ja imam istu tu masku kao sa linka, pukao mi je 1 od 3 sto spaja vodoravno ostale kaise , nije nepohodan ali naručiću rezervu.
edit: Malo skupa postarina za to parce gume, mozda ipak iskrojim :)
 
Poslednja izmena:
Ne bih kupovao sa Alija kaiseve, kako napisah par postova pre, drugaru je pukao na novoj masci posle par upotreba, ima istu kao ja placena 3 put manje nego moja u prodavnici.
 
2im3qtg.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

333j2h1.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

Otpala mi ova membranica jer se nekako rastegla i nisam uspeo da je nadjem a ovi u safety shopu nemaju taj zamenski deo i kao ne mogu da mi izadju u susret da mi prodaju od neke rashodovane,kakva bezvezna glupost,obicna neka gumica...sta raditi?
 
Укради деци лопту као фудбал унутрашњи део тј балон је доста танак можда би могао да изрежеш по узорку на овај што ти је остао....
 
Kolega Grunt dobra ideja i to sam vec i uradio od decjeg balona obicnog...izrezao krug i stavio ali ne lezi pripijeno kao ovo...tu je problem.
 
I ja mislim da je tako, izdisaj izlazi na srednju rupu, mozda pogledati i po radnjama koje prodaju gumice (vodoinstalaterske)
 
Pa tesko da cu u radnji naci ovakve ali provericu...kakva glupost a ne moze se nadje...
 
Imas po farbarama one crne jeftine maske , sa jednim filterom , uzmi je za delove ...

Potrazicu ja sutra moju staru masku,ako je nisam bacio ,poslacu ti tu gumicu.
 
Kolega Kanački hvala puno.Ako mozes ti posalji jednu.
Kolega Radashine sta si ukucao na Ali-ju,pod kojim nazivom...
 
Evo danas kupio polovnu MSA 3100 masku bez filtera. Ima li neko ovu masku i gde nabavljate i koji filter?
slike.php
[/url][/IMG]

- - - - - - - - - -
 
Nisi odgovorio na sopstveno pitanje a mozda nekome zatreba :D

Gde si kupio filter koja cena itd
 
Kupljen filter u Safety shop-u u Zemunu, Cara Dusana 214, cena 2160 din. Mozda negde ima i jeftinije ali nisam nasao.
 
Moze neko da mi preporuci masku za prskanje? Bez obzira sto na Ruji dihtuje kabina,uvek koristim masku al to su one za jeftinije sa filterom. Menjam ih cesto,zato bih da kupim nesto ozbiljnije. Ako ima negde u Ns da se pogleda ili vec gde pisite
 
Ove iz poslednjih postova su "ozbiljnije" i imas i podatke, ako ti to nije dovoljno, sledeca kategorija je par stotina eur, s tim sto ne znam dal mogu solo ili sa odelom, delom creva odakle dolazi vazduh u filter itd.

Drugim recima do koje cene tj sta je to ozbiljnije?
 
Nazad
Vrh