Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Ukratko bi voleo da odgovorim svim dobrim ljudima koji su me posavetovali i zahvalimim se.
Iskustva u ozbiljnoj proizvodnji nemam svastarim dosta i radim za druge gradjane koji ne odrzuju svoja imanja.
Drugo ne ide mi u glavu a i ne svidja mi se da mi vocnjak bude negde daleko umro bi od nerviranja ima svakakvih ljudi koji samo hoce da na napakoste. Svasta sam video a jos gore stvari cuo.

Sto se tice nadnicara za pocetak sam mislio jagode al zakasnije ako se uhodam jabuke il nesto sto moze na malo zemlje uz mehanizaciju jer cu imati oko 100 hilj ako prodam stan... Trenutno imam 3 hilj :)... Znam da je sa nadncarima tesko jer kod koga god radim uvek me zovu ponovo i vidim da dobrih radnika nema stariji radnici obicno neki alkoholicari.

Ko sto reko nasledio sam taj stan a sto je najgore bio sam siguran da cu ga prodati a sada mi se nesto i ne prodaje jer treba dosta novca da ulazem
Zato i pitam ozbiljne gazde, a vidim da ima i mnogo dobrih ljudi a ja nisam mnogo upucen u ozbiljan biznis.



Послато са ifive mini 4S уз помоћ Тапатока
 
Ukratko bi voleo da odgovorim svim dobrim ljudima koji su me posavetovali i zahvalimim se.
Iskustva u ozbiljnoj proizvodnji nemam svastarim dosta i radim za druge gradjane koji ne odrzuju svoja imanja.
Drugo ne ide mi u glavu a i ne svidja mi se da mi vocnjak bude negde daleko umro bi od nerviranja ima svakakvih ljudi koji samo hoce da na napakoste. Svasta sam video a jos gore stvari cuo.

Sto se tice nadnicara za pocetak sam mislio jagode al zakasnije ako se uhodam jabuke il nesto sto moze na malo zemlje uz mehanizaciju jer cu imati oko 100 hilj ako prodam stan... Trenutno imam 3 hilj :)... Znam da je sa nadncarima tesko jer kod koga god radim uvek me zovu ponovo i vidim da dobrih radnika nema stariji radnici obicno neki alkoholicari.

Ko sto reko nasledio sam taj stan a sto je najgore bio sam siguran da cu ga prodati a sada mi se nesto i ne prodaje jer treba dosta novca da ulazem
Zato i pitam ozbiljne gazde, a vidim da ima i mnogo dobrih ljudi a ja nisam mnogo upucen u ozbiljan biznis.



Послато са ifive mini 4S уз помоћ Тапатока


Za te pare u mom kraju možeš kupiti dobro dobro imanje i kuću i mehanizaciju !

Horgoš je voćarski kraj sa razvijenom tradicijom i infrastrukturom za to.

Razmisli. Dođi na kafu da vidiš kako to izgleda.

I ja sam tako kupio imanje ovde, samo što radim nešto drugo.
 
Šta se dešava ako kupiš zemlju i napraviš sa prodavcem ugovor o poklonu? Koliko znam to se ne može oboriti. Izvinjavam se ako je već bilo ovakvo pitanje.
 
Takav ugovor po meni se teško obara,jel nigde nepiše da neko nekom nemože da pokloni zemlju iako nisu u srodstvu.:ppozdrav:

P.S. Jedino da prikopčaju i kupca i prodavca na Poligraf.:osmeh:
 
Nema šta da pitam,100% znam za jedan slučaj gde je to prošlo.Kolegu prvo pitao potencijalni kupac da mu potpiše a on nije hteo da da saglasnost,a posle su na Ugovor o poklonu kupili njivu (taj neko),to se sve desilo odkad su notari.:ppozdrav:
 
Niko ne kaže da to ne može da prođe ali može da bude oboren lako.Jedan moj prijatelj ima takav problem a pojavilo se njih šurnaest... :ppozdrav:
 
Obično to rade ljudi zbog komšija,a zbog rođaka može klasičan Kupoprodajni,zar nije logično???:ppozdrav:
 
Rodjake je najsigurnije resiti ugovorom o dozivotnom izdrzavanju. A ugovor o poklonu ja ne bih radio jer je u zakonu ostavljeno da poklonodavac moze da trazi nazad poklon.
 
Nazad
Vrh