Osiguranje traktora

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Lokacija
kikinda
čitam sad, da će po novom zakonu o saobraćaju biti obavezno auto osiguranje i za traktore.
znate svi šta to znači. lova iz džepa!
pretpostavljam da se podrazumeva i obavezna registracija i tehnički svake godine...
 
Odg: osiguranje traktora

Pa tehnicki i sad treba svake godine!
 
Odg: osiguranje traktora

pa imamo saobracajnu od traktora i beli kartoncic u koji pice pecate tj potvrda da je svake godine uradjen tehn.pregled ako to nemas upisu te da si neregistrovan
a kad su caleta zaustavili pre ~3g pita ga pandur sto ne osigura traktor kad ga vec uredno registruje jer osiguranje dodje 300-400din,e a kad bude obavezno ko zna koliko ce ::novac:: ::novac:: ::lose::
 
Odg: osiguranje traktora

Kod nas je obavezno osiguravati sve sto je registrirano, jer ako registriras nesto, znaci ides u promet s njime, znaci, na nekoga naletis, ogrebes covjeku auto, ne izbija ti se direktno iz dzepa, vec s police osiguranja...
 
Odg: osiguranje traktora

juce bio covek kod mene on ima brenu i osiguranje je platio 6000din,kaze da se placa po kw sto je pravedno :cool:
 
Odg: osiguranje traktora

prepisivo prikolicu 15t na zelene table platio osiguranje koje je obavezno 780 dinara
 
Odg: osiguranje traktora

Tomice, jel može još uvek regularno da se prevede sa belih na zelene table, naravno uz atest i ostalu zajebanciju?
 
Odg: osiguranje traktora

Ja sam prošli utorak terao rusa na tehnički (1300din) i osigurao (2706din) :cao:
 
Odg: osiguranje traktora

odjava 1.300din ugovor o prepisu 1.000din zahtev za atest u MUPu1.600 atest5.000 plus dolazak coveka sa masinskog fakulteta 6.600 tehnicki pregled 1.500 din.opet u MUP nova saobracajna, tablica osiguranje i RAT ako se ne varam vec zaboravio oko 3.000 .Spremi 20.000 i ne brigaj se i nadam se da citav posao nije uzaludan zbog novog ZOBSajavascript:void(0)
 
Odg: osiguranje traktora

sve je to bilo isto i pre samo sada su vece kazne a para je sve manje...
 
Odg: osiguranje traktora

do 18 kw 678 din
od 18-25 kw 1018 din
osiguranje traktora :
od 25-33 kw 1357 din
od 33-44 kw 1777 din
od 44-73 kw 2706 din
od 73-110 kw 4233 din
od 110-147 kw 5929 din
preko 147 kw 7617 din
tehnicki za bilo koji traktor 1500 din

osiguranje za prikolice :
do 1 tone nosivosti 597 din
1-3 tone 619 din
3-5 tona 656 din
5-10 tona 715 din
10-15 tona 804 din
15-20 tona 885 din
preko 20 tona 973 din
tehnicki za sve traktorske prikolice 1500 din
 
Odg: osiguranje traktora

ja radim na tehničkom pregledu u Beogradu i za traktore se ništa nije menjalo što se tiče registracije
traktor se trajno registruje a tehnički se radi svake godine kao i osiguranje a to što mi nismo osiguravali traktore to je druga stvar.kada si osiguran i ako nekog udariš traktorom on štetu naplačuje od tvog osiguranja a ako nisi osiguran onda on naplačuje sudskim putem u privatnoj tužbi, zato je bolje biti osiguran :D ::svaka cast::
 
Odg: osiguranje traktora

da ali zigleda de ce biti kao sa automobilima registracija i osiguranje i sve ostalo i bele table itd nisam siguran nacuo sam danas na tv pozdrav svima :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1264353983[/time]
_________________________________________________
registracija svake godine treba im para :bravo:
 
Nazad
Vrh