Problemi sa preprodavcima poljoprivredne mehanizacije(prevare,navlakuše i ostalo)

Mozda nije prevarant mozda covek oce prvo da vidi ima li kupaca za taj kombajn da ga ne uvozi bespotrebno pa da mu kuci stoji mesecima?Tako nesto i braca Mijulovici rade nadju kombajn preko okace oglas i kada ih musterija kontaktira i padne dogovor oni ga dovoze na kucnu adresu stim sto na cenu kombajna idu i troskovi transporta i carine.
 
Ja koliko vidim to je clan foruma majstor lisnik?
Pa ja se odlucio na kupovinu od njeg jer sam znao ko je a on nije poslao dijelove kakvi su dati na slikama.Za crijevo od 30cm i nekoliko vijaka izgubiti obraz...Kako danas uopste nekome vjerovati?Mogao je da kaze da tih dijelova nema i gotovo,nije problem no stavio je lijepo slike na oglas gdje se svi dijelovi vide i pravio se lud.150 evra su placeni pumpa i orbitrol i eto,i eto., usicario je jos par evra za to crijevo i 5-6 vijaka.Svaka cast stvarno.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
I mene iznenađuje da nije greškom zaboravio.Sarađivao sam s njim i moj jedan drugar je kod njega kupovao djelove.Čovjek djeluje korektno a na profilu nema negativnih komentara a ima 33 pozitivna.
 
Eto sad ce da dobije negativan komentar za nekoliko maraka.Nije mi krivo za tih par maraka vec mi je krivo sto je slagao a pouzdao sam se,posebno jer traktor ne sredjujem sebi vec komsiji,starijem i bolesnom covijeku koji zeli da jos malo radi u zivotu.On placa dijelove a sav moj rad je besplatan.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Cuo se prije slanja,pitao 100 puta jel sve kao na slikama,on tvrdio da jeste.Brza posta donijela ovom cici koji to placa,paket sav zamotan i ulijepljen u traku,postar rekao da se ne smije otvarati paket jer je prodavac trazio tako.Kad sam otisao da pogledam dijelove,paket otvoren pred mojim ocima i nema tih dijelova.Sta da pricam sa nekim ko me tako bezocno slagao?

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Vidim da niko ne vjeruje ,kako je krenulo ispasce da ja lazem.Molim admine da pobrisu moje zadnje postove.Ova tema sluzi da upozorimo jedni druge ali vidim sad da neki izgleda ne mogu biti krivi.Pobrisite moje postove o ovoj temi, evo izvinjavam se sto sam govorio istinu.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Zombi, ja ti verujem jer inace na bih pisao o tome, ali sam napisao da bih ga pozvao da mu skrenem paznju, mozda covek nije licno pakovao ili ko zna sta moze biti uzrok
 
Možda i brza pošta očerupala...
I ja ti verujem Zombi, da fale delovi, ako ti je to ikakva satisfakcija...

- - - - - - - - - -

Ima ovde još članova koji "naprave ime" pa ga kasnije "eksploatišu" u komercijalne svrhe...
I niko ne zna bolje od njih, i samo su kod njih "original" delovi, niko drugi 'take nema...:haha:
 
evo da malo iskomentarišem ,a lično znam ako hvali nešto u paketu ili nije to, to što si naručio onda te sigurno prodavac zeznuo.drugo brza pošta ne dozvoljava otvaranje paketa ili dok ne platiš upravo zbog toga što nećeš da preuzneš paket jer ti se nesviđa.oni onda imaju trošak mora da vrše povraćaj robe.treće ako je slučajno paket kao otvaran a sumnjaš da jeste otvaraj ga ispred kurira nepustaj ga dok se uveriš da je ok,lomljenu robu vraćaj jer su je sigurno slomili tokom transporta garantovano.treće da neširim dalje priču tamo na dostavnicu piše,, pošiljaoc,, to znači da je transport platio prodavac ako piše ,,primaoc,, onda kupac plaća transport e tu ljudi neobraćaju paznju pa ga kurir zajebe i naplatimu iznos koji je već plaćen npr 1000din.upravo zbog toga oni nedaju da se otvara pošta.a ako se predomislite slučajno u međuvremenu da vam se nesviđa to štoste naručili kad vas zovnu slobodno im kazete da robu vrate nemogu vam ništa,pod uslov da niste ništa plaćali.ima tu cake za opasan zajeb.
 
Cuo se prije slanja,pitao 100 puta jel sve kao na slikama,on tvrdio da jeste.Brza posta donijela ovom cici koji to placa,paket sav zamotan i ulijepljen u traku,postar rekao da se ne smije otvarati paket jer je prodavac trazio tako.Kad sam otisao da pogledam dijelove,paket otvoren pred mojim ocima i nema tih dijelova.Sta da pricam sa nekim ko me tako bezocno slagao?

Sent from my A6 using Tapatalk

Svaki imalo sumnjiv paket treba poslikati. Ukoliko je problem do dostave, onda na osnovu slike neka prodavač ganja dostavljača. Ukoliko je prodavač na taj način omotao paket, onda njemu reklamirati nedostatak dijelova. Meni se jedanput dogodilo (Trgoagencija Križevci) da su jedan artikl zamijenili drugim. Naknadno su mi poslali ispravan, a ja sam istom dostavom njima vratio krivi.
 
Jako je sumnjivo ako prodavac ne dizvoljava da se otvori paket pre preuzimanja, a tvrdi da je sve kako treba. Kurirske sluzbe u principu i ne dozvoljavaju otvaranje, ali su ljudi i to resavali. Dogovore se lepo kupac i prodavac da prodavac nazove kurira i da mu kaze da moze kupac da otvori paket i to je to. Moguce i da covek nije licno pakovao, mada je to malo verovatno. Zanima me jos da li je sigurno prodavac clan Lisnik ili se samo nagadja da je on? Mada ima i toga da ljudi izgrade neko ime ovde pa ga posle unovcavaju i cak zloupotrebe, sto sam i sam iskusio.
 
Nazad
Vrh