Malina-cena i berba 2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jebi ga, a mi svojima iz vlade ovih dana zviždimo da ne bi slušali gluposti i laži, a i kad šute opet ih gađamo kamenicama. :osmeh:

P.S Ništa lično, samo asocijacija na aktualni trenutak i vlast.
jbg brata zlosno je to sto nam rade.
da se razumemo strane obavestajne sluzbe su rasturile jugosavijui postavil svokje namesnike
o tom mogu danima da ti pricam.
najvise me bolelo stosu se tajkuni zadnjh 20 godina bogatii nanasem znoju od maline.
I tu I bi ti svasta mogao isprict koliko je sve bilo trage frange.
obicno kada popijes sa ljudma Iz
te branse svasta cujes.
a koliko sam obavestn I ova pobuna kod vas je bila planski organiovana.
realno je vi I mi da budemo 2e za malinu a 1e za kupinu budemo placeni imislim daje to nesto osnovno nasta imamo pravo.
izvinjavam sez vladu alii tamo ima mnogo ljudi a I ima I cesttih ljudi,mada ima mnogo lopova I jajara.
mogao bi o svemu roman napisati...ali ipak mi je pamenje mnogo og precutati.
u danasnje vreme je bolje je sto manje znati neke stvari a i sto manje verovati ljudima
 
Ne bi trebali i dalje ići u off topic, ali kada već forsiraš a niko ne briše...

Za ove kvalifikacije događaja nemam komentar osim da ne shvatam da u 21 vijeku, naročito nakon hitlerove i staljinove kataklizme, ima još neko ko slijepo vjeruje u njih.
Hajde kada djeca budu izmanipulisana pričama o vilama i vukodlacima, to i razumijem zbog igre na kartu straha, ali kada odrasli još uvijek nasjedaju na priču o unutrašnjem i vanjskom neprijatelju kao krivcu za sve, to stvarno ne mogu da razumijem. Treba prestati samo slušati druge, naročito one iz vlasti, i početi misliti svojom glavom.
 
Ne bi trebali i dalje ići u off topic, ali kada već forsiraš a niko ne briše...

Za ove kvalifikacije događaja nemam komentar osim da ne shvatam da u 21 vijeku, naročito nakon hitlerove i staljinove kataklizme, ima još neko ko slijepo vjeruje u njih.
Hajde kada djeca budu izmanipulisana pričama o vilama i vukodlacima, to i razumijem zbog igre na kartu straha, ali kada odrasli još uvijek nasjedaju na priču o unutrašnjem i vanjskom neprijatelju kao krivcu za sve, to stvarno ne mogu da razumijem. Treba prestati samo slušati druge, naročito one iz vlasti, i početi misliti svojom glavom.
izvini ja sa kriv ,sto sam bi dozvolio da me neki likoovi izbace iz takta.
da sto kazes,pameto zboris.da treba misliti svojom glavom.najgore je sto mnogo znam iza kulisasta se radi,ali staces,polako sazrevm.
kao sto sam pisao bila je doplata I za ovu godinu ce malina imati dobru cenu.kome do ruke dodje pravi kvalitet
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh