Arbos kombajn

filimon

Član
Učlanjen(a)
16 Maj 2009
Poruka
134
Lokacija
banatsko novo selo
imam arbos tigra vajt kombajn ne znam mnogo o njemu ali jako lepo radi i zadovoljan sam njime.znam da je sklapan u fabrici laverde u piacenci italija ima fiatov motor 150 ks.ako neko zna nesto vise i ima neka iskustva sa slicnima neka napise
a4uc8i.jpg
2h32d5d.jpg
2s0mipv.jpg
2djp6c1.jpg
 
Odg: arbos kombajn

bio je napolju ali sada sam otvorio vecu kapiju.inace kombajn jeste jedinstven ali imam za njega sve hedere motor dobar tako da moje potrebr zadovoljava.inace je iz familije laverda specijalne izvedbe vidjao san na googlu sa gusenicama.to je sve sto znam onjima
 
Odg: arbos kombajn

za delove se snalazim tako sto nijedan kombajn skoro da nije jedinstven pa tako recimo hidraulicna pumpa pase od rakovice motor je dobar ali je fiat sto znaci da od zastave odnosno iveko ima delova kocioni cilindri su kao na viljuskaru lezaj je lezaj a sve ostalo odradi strugar,brusilica i aparat za varenje.inace pre 3 g. platio sam ga oko 11oooe.sa hederima zitni i kukuruzni a adaptacija za suncokret 18000din. u dzipu u beogradu.kazem oko jer sam dao moj masey525+.
 
Odg: arbos kombajn

filimon je napisao(la):
imam arbos tigra vajt kombajn ne znam mnogo o njemu ali jako lepo radi i zadovoljan sam njime.znam da je sklapan u fabrici laverde u piacenci italija ima fiatov motor 150 ks.ako neko zna nesto vise i ima neka iskustva sa slicnima neka napise
a4uc8i.jpg
2h32d5d.jpg
2s0mipv.jpg
2djp6c1.jpg

e cim je to sklapano u laverdi ja nesumnjam da je to masina :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

samo ispravka, fabrika laverde nije u pjacenci..........
 
Odg: arbos kombajn

italian je jbg malo je slab motor od 146ks za 5m kosu u zito sve ostalo jecam suncokret kukuruz5reda radi dobro.danas sam kosio zitopre kise zavrsio i imao sam neku skripu na kombajnu,kad tamo lezaj od jednog spanera otklonjen kvar i cekam naredne dane za dalje akcije.
 
Odg: arbos kombajn

isti k ko i ostali kombajni,okreci ga u crveno ili svetlije zeleno i nema razlike
sve u svemu takav kombajn za 11000e nije puno :cool:
 
Odg: arbos kombajn

filimon je napisao(la):
za delove se snalazim tako sto nijedan kombajn skoro da nije jedinstven pa tako recimo hidraulicna pumpa pase od rakovice motor je dobar ali je fiat sto znaci da od zastave odnosno iveko ima delova kocioni cilindri su kao na viljuskaru lezaj je lezaj a sve ostalo odradi strugar,brusilica i aparat za varenje.inace pre 3 g. platio sam ga oko 11oooe.sa hederima zitni i kukuruzni a adaptacija za suncokret 18000din. u dzipu u beogradu.kazem oko jer sam dao moj masey525+.
 
Nazad
Vrh