Dekorativni gel za cvetne dekoracije

Gel za izradu aranzmana je extra, sicusne granule ovog gela imaju veliku moc upijanja vode. Prilikom kontakta sa vodom povecavaju svoju masu i do nekoliko puta. Pre izrade aranzmana je potrebno na 8 do 10 sati gel preliti sa vodom da bi dobio na masi. Ako se desi da u tom vremenu gel popije svu vodu potrebno je doliti jos vode. U vec gotov aranzman se treba sa vremenom kako biljka upija tecnost iz granula sipati jos vode. Nakon upotrebe moze se granulat osusti tako sto se pusti da sva voda ispari i smanji mu se masa.
 
Evo i nekoliko fotki.

bojenje_gela1.jpg


deko_vaza1.jpg


vaza2_deco.jpg


Pozdrav
 
Ovo je super,extra dekorativno i mooogo mi se svidja.
Na sajtu je stana adresa, ima li to da se kupi i u našoj šugavoj zemlji!

Micky informisan si-vidim da znaš o čemu se radi! Daj još koju informaciju!

Alex92-tek sad vidim lokaciju oklen šalješ poruke! Nemoj da me demorališeš i kažeš da si stvarno iz Francuske :nono: !!!!!
Pa tamo za cvećare ima sve šta ti duša poželi!
Sad padoh u bedak!
 
Ima toga i ovde, u svim bojama da se nabavi.
 
agika 2 je napisao(la):
Alex92-tek sad vidim lokaciju oklen šalješ poruke! Nemoj da me demorališeš i kažeš da si stvarno iz Francuske :nono: !!!!!
Pa tamo za cvećare ima sve šta ti duša poželi!
Sad padoh u bedak!

Agika stvarno ima sta zamislis, samo kazi sta ti treba.
Stvarno pisem iz Francuske. :cao:
 
Ljudi,vi ste svi kao mala deca!
Jel treba i cicaglisu da nacrtam?
Gde, kako, za koje novce.......sve sto znate,vrlo me interesuje jer se bavim aranziranjem cveca i ovo mi se mnogo dopalo!
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246725698[/time]_________________________________________________
Dok sam kuckala stize i Aleks!
Treba mi SVE,ali nemam novaca!
Salim se,nekada sam imala svoju cvecaru a sada radim za svoju dusu,pa skupljam informacije, novotarije iz ove oblasti.
Imam par exluzivnih klijenata koji upravo zele to sto drugi nemaju,pa me ja zato ovo odusevilo.
Nisam bas u toku sta je trendi kod nas,ali se inace to tako sporo menja na nasim prostorima da dve- tri god ne biti u poslu ne znaci mnogo.Znaci sve sto imas zanimljivo salji-a ako mi se Jaaako svidi,napravicemo neki dil :bravo:
:cao:
 
agika 2 pa jasam to već video kod nas u pazovi u cvećarama ito odavno , znači cveće u staklenim vazama sa tim gelom isto tako šareno i prodaju to ,, nisam pitao za cene ali ima toga
 
Verujem da ima, hvala na obavestenju.
Zrenjanin ti je jedno VEEELIKO selo,i to da izvinu oni sto su sa sela u pogrdnom smislu!Vidjala sam svasta lepog u manjim mestima ami smo ti kao u mocvari!
Nisam bas u toku rekoh,pa mi dobro dodju konkretne informacije.
 
Dekorativni gel se moze pronaci u prodavnicama "sve za $" ili kako se vec zavu. Paznju treba obratiti na to koji je Ph posto sam video da na jednoj deklaraciji stoji Ph 10 a to bi skratilo zivotni vek cvecu koje se stavlja u gel. Gelova ima vise vrsta u zavisnosti za cega su namenjeni pa tako treba pogledati i koja ce se gustina dobiti kad se gel napije vode.
 
Super informacija! :bravo:
Malo sam istraživala na netu, na srpskom baš i nema nešto korisno da se vidi, a španski ne znam. Još nisam mađarske sajtove proverila a verujam da se tu štošta može naći-prevazišli su nas u svemu.
Obićiću lokalne dolar šopove pa će vidimo.
Fala!
 
agika 2 je napisao(la):
Zrenjanin ti je jedno VEEELIKO selo,i to da izvinu oni sto su sa sela u pogrdnom smislu!Vidjala sam svasta lepog u manjim mestima ami smo ti kao u mocvari!
Kako mozes tako o svom gradu ::lose::
Ma imate vi cak i most viska :cao:
 
Da, na suvom i da su nadlezni radili svoj posao, imali bi most tamo gde terba a ne bi sluzili kao sprdnja za ceo svet!
Kako mogu,pa lepo-za ovih moji 42g nista se nije promenilo u mentalitetu ljudi! Sve sto je iko pokusao valjano da odradi za grad (a ti su retki) se na neki nacin izjalovilo!Nista se nije odrzalo-sve sto je novo ima krst na sebi, nedaj boze da malo ugledamo na druge!
Ja sam mladost provela u Subotici-a ona definitivno nije ista kao pre 20g. Imam sestru koja je bezala za Zr a sada se ne bi nikada vratila ovamo. Jer ste vi u 21 veku a mi jos tapkamo u srednjem.
::jako_besan::
Gde mi odosmo od teme!?
Prebacice nas :zli: :zli: :zli:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246975076[/time]_________________________________________________
kad smo vec off, baci pogled i na ,,ukrasne kokosi,, pa mi reci sta mislis!
 
Opa ! Smirimo se, smirimo se i vratimo se našim ovčicama :ppozdrav:.

micky je napisao(la):
Paznju treba obratiti na to koji je Ph posto sam video da na jednoj deklaraciji stoji Ph 10 a to bi skratilo zivotni vek cvecu koje se stavlja u gel. Gelova ima vise vrsta u zavisnosti za cega su namenjeni pa tako treba pogledati i koja ce se gustina dobiti kad se gel napije vode.

Proizvod o kome ovde diskutujemo je apsolutno neutralan. Ne rastvoriv je u vodi i ni u kom slucaju ne menja hemiski sastav vode ili bilo kog upijenog rastvora. Savetovana upotrebna pH vednost je od 5 do 9 sto blago utice na brzinu upijanja i odpustanja. Naprotiv u prodaji se mogu naci proizvodi koji su vec bili hidrirarni sa hranjivim materijama, osuseni i kao takvi se prodaju. U tom slucaju stvarno treba voditi racuna sta kupujete.

Pozdrav
 
Hvala Alex!!
Posle njuskanja po netu, zakljucila sam da je sve to otprilike to-samo su proizvodjaci dr i pakovanja u raznim tezinama. Pricam o cvecarskom gelu-ne i o ostaloj ponudi iz paketa.Pretpostavljam da i cene uticu na prodaju. Dopale su mi se i one u obliku kuglica-kristala ako sam dobro shvatila.
Ovi sa spanskog podrucja imaju veliku ponudu, a nisam pogresila ni kada je Madjarska u pitanju.
Sad jos ostaje istrazivanje domaceg terena! :sta:
::samo bes::
 
Rezultati mog traganja su malo pa reći jadni.
Videh ovu lepotu samo na jednom mestu ali to nije ni nalik niti bojom niti kvalitetom onome što Alex nudi.
Znači nema druge nego poručiti već viđeno -ili ići dalje u neku od domaćih ,,metropola,, pa na šta naletiš.
 
Htela sam samo da pitam da li te kuglice mora da budu uvek u vodi ili je dosta redovno ih polivati?

Hvala
 
Nazad
Vrh