Cene seoskih imanja u vasem kraju

diklofen па кућа са бар неким нормалним плацем,тј двориштем,баштом,за паре нема пуно бирања.да бар има школа у селу и сл због деце.за норамалан живот..
НА па до 7-8000е,написао сам,није неког имућног стања,а минђушар да и 5000е су велике паре за неког ко нема,и боље да неко добије 5000е него да му се поруши кућа коју је напустио давних дана.
 
Za 5000 ima i solidnih kuca sa placem kod nas.Pod tim kucama mislim da nisu one Svapske nabijace ili da su bar podzidane.
 
Kod nas golišavi plac (komad zemlje) 720m2 košta 6000-7000eura
A za deo bašte iste površine,pre par godina komšiji kupio 2kj zemlje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Za te pare ima kod mene u selu solidnih kuca,sa nesto pratecih objekata,a selo znas kakvo je,prolazio si kroz njega.
TRENUTNO su malo skuplje kuce,jer je bila ona akcija crvenog krsta da oni daju pare,a mlade porodice kupe neku kucu koja se uklapa ili dodaju za neku malo bolju.
 
Za 5000 ima i solidnih kuca sa placem kod nas.Pod tim kucama mislim da nisu one Svapske nabijace ili da su bar podzidane.
Ако будеш знао за неку сигурно да се продаје ти ми пусти пп,био бих ти захвалан.
НА пролазио сам,па просечно сремско село,додуше уређено,чисто,А у Јамени се могу купити куће са објектима за 2000е,знаш тоо и сам.
 
Nisam znao da su kod vas gore tamo jeftine kuce sa palcevima. Pa kod mene u selu gde se ni ne radi zemlja toliko, ima nas 5. Pa solidna kuca sa placem kosta 7-8 hiljada. Mislio sam da su kod vas mnogo skuplje.
 
Pošalji poruku članu Rale ili Ciciju u njihovom selu ima dosta tabli na kućama i to pristojnog izgleda. Zemlja je na ceni ali kuće ne.
 
Ja mislim da je u Hrvatskoj, član mbranko je imao čak i koordinate u lokaciji dok nije otišao za Kanadu (koliko vidim); selo je počinjalo sa Lunj, pa zato mislim da je Lunjkovec, ali nisam siguran.
 
Који је најбољи начин за куповину сеоског имања, по вашем мишљењу? Огласи, куповина од банке, разгледање огласних табли по селима? Мене би конкретно занимала брдска домаћинства, са усељивом кућом, основном инфраструктуром и бар хектар земље, од Ваљева до Тополе. И Фрушка Гора би дошла у обзир. Да ли цене по огласима одговарају ценама по којима се иначе продају некретнине тог типа у вашем крају?
 
Pozdrav svima,
I ja se razmišljam o odlasku na selo,zemlje nemam pa cu morati sve od početka.
Pridružujem se predhodnom postu od člana Vujo stim sto je moja želja da nadjem seosko domacinstvo na planini Rudnik prema Gornjem Milanovcu,10-ak km od grada,sa useljivom kakvom takvom kućom i minimum 2h zemlje sa sve okućnicom.
Gledam oglase ali se već mesecima vrte isti
 
Nazad
Vrh