Muzika za dušu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neško

Član
Učlanjen(a)
13 Jun 2011
Poruka
908
Lokacija
Ljubinje, Hercegovina
Evo otvaram novu temu "Muzika za dušu".
Pošto je vrijeme praznika i praznične atmosvere uz mnogo pića i meze često se zapjeva ili pak sluša muzika, a kada čovjek želi da uživa i da se opusti to ne može uz svakakvu muziku, barem ne kod mene.
Ideja je da se ovdje postavljaja straogradska muzika, sevdah, stare narodne pjesme, pa i neke novije koje bi eventualno mogle da se slušaju mada ih nema baš puno.

Evo ja ću prvi početi:


 
Pratićemo temu, pa ako krenu neke "političko-rodoljubivo-ratničke" pesme, tema se odmah gasi.
 
Bosanske sevdalinke su isto tako "muzika za dušu" , a ovi ljudi odličnim obradama spasavaju od zaborava stare pjesme:

[video=youtube_share;RZ5a4kByJ7Y]http://youtu.be/RZ5a4kByJ7Y[/video]
 
Tema se zove "Muzika za dušu", tako da se nadam da neće biti problema jer ja ne vidim dušu u pjesmama -
"političko-rodoljubivo-ratničke"

Nema problema, nemam nikakvu namjeru da nesto komplikujem, ako je problem odmah možete da ugasite temu.
 
Poslednja izmena:
Nesko@Svaka cast na temi i svaka cast na izboru moje zemljakinje Mire....Devojka je slavuj.
 
Molim sve clanove koji zele da postuju u ovoj temi da postavljaju dnevno najvise po jedan klip sa jednom pesmom. Mislim da bi u suprotnom tema izgubila na svom smislu.

 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh