Cena uslužnog kombajniranja.

@ Sinisa1979 bez prevoza. Sa 60e po ha se ne isplati raditi. Osim ako nema 300-400ha.
Na 60e po ha, kada se odbije gorivo, amortizacija kombajna, daj boze da ostane 20e po ha.
 
Davao sam i ja u pocetku prikolice da vuku ko ima vece povrsine,pa vrate sa polomljenim gibnjom,napuklom sasijom,ulubljenom stranicom,iskrivljenim limom gde idu stop lampe i slicno,jedanom je cak iskocila i iskrivio cilindar jer nije proveravao klinove pre kipovanja...i na kraju ne mozes ucu u trag kod koga je a niko se ne javi sam,jer jedan otkacinje drugi kaci i tako u krug...
 
Pa ima onih koji rade kod nas za 60e. To je njihova stvar kako im se isplati.
Nego nemaju adapter za kukuruz, pošto kod nas retko ko radi kukuruz na veliko.
 
Davao sam i ja u pocetku prikolice da vuku ko ima vece povrsine,pa vrate sa polomljenim gibnjom,napuklom sasijom,ulubljenom stranicom,iskrivljenim limom gde idu stop lampe i slicno,jedanom je cak iskocila i iskrivio cilindar jer nije proveravao klinove pre kipovanja...i na kraju ne mozes ucu u trag kod koga je a niko se ne javi sam,jer jedan otkacinje drugi kaci i tako u krug...

A kad ne das ondak se naljute,kao jbs prikolice ko da je to nesto..pa reko dve dobre zmajevke kostaju koliko i kombajn,kupi ih ti onda..ja moje prikolice retko kome dam..
 
Nazad
Vrh