Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Totalni mrak,grmi...pljuscina samo sto nije !

- - - - - - - - - -

Jak pljusak uz pojačan severni vetar !Bilo je i sitnog grada na par sekundi na početku.

Jače pada severnije odavde,to se jasno vidi.Isto tako je moguće da na ovom delu Goča ka Banji nije pala ni kap,jer se on svo vreme jasno vidi.

- - - - - - - - - -

ljudi moji ljudi moji silovit pljusak praćen vetrom na udare iznad 20 M/S !NEVEROVATNO !
 
Kimi pogledaj sta ide od tebe...
img0101.jpg
 
Pala dobra kisa danas,preko 20 litara...U jednom trenutku je jaka kisa i olujni vetar,mislim da je napravio dosta stete na kukuruzu i suncokretu koji nije ovrsen,a ima par takvih u ataru!

- - - - - - - - - -

Ovako je danas bilo ,slika je sa Ciglane 5-6 kilometara od Crepaje!
598560_10200636877153414_578709335_n.jpg
 
Taj front je krenuo prema Vrscu i izgledalo sablasno. Inace pokiso ko mis u ataru , kisa prekinula skidanje kukuruza. Dal ce da se ovremeni malo s suncanim danima, svakih nekoliko dana kisa.
 
Na kraju ovde 16,6 litri danas.Još propadne po koja kap.

Sutra pauza uz suvo vreme i izmenu Sunca i oblaka.Gde se večeras i noćas izvedri sledi vrlo hladno jutro,lokalno ispod 4-5 stepeni.

U četvrtak novo naoblačenje sa dobrom kišom posebno u delu centralne i zapadne Srbije (i do 15-20litara lokalno).Ponovo vrlo hladno u centralnoj,zapadnoj i delom severnoj Srbiji,...

@milos539

Može biti do ponoći,ali tek par litri.
 
Savato, isti oblak, sa moje strane. Isto mi je bio zanimljiv za uslikati, kad sam se danas vraćao iz Vršca. Između Uljme i Nikolinaca:
DSC_0424_zpsb049f423.jpg
[/URL][/IMG]
DSC_0427_zps42674bc9.jpg
[/URL][/IMG]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh