Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene predvece po koja kap,a oblaci kao sa predhonih slika,sva sreca dunu vetar pa otislo prema Batajnici,uopste me nije zanimalo sta je bilo u njemu :haha:,samo putuj Igumane ne pitaj za manastir...
 
Jos malo pa ce sneg kod nas.
gledao sam veceras dok sam spartao na kilometar od mene, grmrlo sevalo i za sat vremena jako malo se pomeralo od sela i ove radarske slike, bas polako idu oblaci!!!
dal se umorili :haha: valjda ce posustati skroz
 
Bogu hvala oped pada, bolje da kazem da nije ni prestajala evo vec ceo mesec maj. U proseku dnevno je palo vise od 5 l, a svaki drugi dan je kisan dok je u zadnjih 10 dana svaki dan palo bar malo. Sastavilo je vlagu "do mrtvih" (tako kazu kod nas), a vala i jes' samo ne znam sta ce preziveti ovu vlagu i temperaturu od 11 C.
 
Kod nas kisa uvek dodje iz pravca zapada,od Cacka.Ova "arlaudza" vec par dana dolazi sa severa.Jaki pljuskovi,praceni olujnim vetrom,ali srecom bez grada.Ipak,ovo nisam do sada vidjao.
 
Да ли је могуће да не можемо ништа урадити да натерамо власти ове наше напаћене државице да напуне противградне станице ракетама (по 12 комада)!?! Ми смо 2011. блокирали прилаз БГ депонији ђубрета у Винчи и до мрака добили ракете...
 
Udruzenje ljudi koji se bave poljoprivrednom proizvodnjom u celoj Srbiji .
i onda prvo upozorenje u vezi lose agrarne politike prema svim granama poljoprivrede i pokusaji da se ona unisti i hiljade ljudi ostavi bez materijalne egzistencije.
sto se sada i desava kroz nedostatak raketa zbog cega nastaje nevreme i grad, i to ostavlja ljude bez zetve ili visestruko umanjuje istu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh